Parametry podstawowe nazwa produktu Odace Typ produktu lub komponentu Łącznik prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą mocującą + pazurki zastosowanie łącznika Sterowanie roletami dodatkowe informacje dotyczące łącznika Mechaniczna i elektryczna blokada między górą/dołem sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy...
Parametry podstawowe nazwa produktu Odace Typ produktu lub komponentu Łącznik prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą mocującą + pazurki zastosowanie łącznika Sterowanie roletami dodatkowe informacje dotyczące łącznika Mechaniczna i elektryczna blokada między górą/dołem sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy funkcja łącznika 3-położeniowy liczba przycisków 3 sterowanie przez Klawisz sposób mocowania Za pomocą pazurków odcień koloru Biały (RAL 9003) wykończenie powierzchni Lśniący Osprzęt dostarczany w dostawie Dostarczany z pazurkami prąd znamionowy 6 AX przy 250 V AC 50/60 Hz minimalne obciążenie wyłączenia, pojemnościowe 200 operacji 1.25 In i 1.1 Un liczba zacisków 3 zaciski bezśrubowe Kształt łba śruby Wkrętak typu Pozidriv No 1 przekrój przewodów przyłączeniowych 1 x 1.5...2 x 2.5 mm² długość izolacji zdejmowanej z kabla 12 mm materiał Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| nazwa produktu | Odace |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Łącznik |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z plastikową ramą mocującą + pazurki |
| zastosowanie łącznika | Sterowanie roletami |
| dodatkowe informacje dotyczące łącznika | Mechaniczna i elektryczna blokada między górą/dołem |
| sposób pakowania | Woreczek foliowy typu flow-pack |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| funkcja łącznika | 3-położeniowy |
| liczba przycisków | 3 |
| sterowanie przez | Klawisz |
| sposób mocowania | Za pomocą pazurków |
| odcień koloru | Biały (RAL 9003) |
| wykończenie powierzchni | Lśniący |
| Osprzęt dostarczany w dostawie | Dostarczany z pazurkami |
| prąd znamionowy | 6 AX przy 250 V AC 50/60 Hz |
| minimalne obciążenie wyłączenia, pojemnościowe | 200 operacji 1.25 In i 1.1 Un |
| liczba zacisków | 3 zaciski bezśrubowe |
| Kształt łba śruby | Wkrętak typu Pozidriv No 1 |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 1 x 1.5...2 x 2.5 mm² |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 12 mm |
| materiał | Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna PC (poliwęglan) GF10 FR: obudowa |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 43 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 31,2 mm |
| Masa produktu | 0,048 kg |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
|---|---|
| wytrzymałość dielektryczna | 2000 V |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…35 °C |
| Normy | 2006/95/EEC EN 60669-1 |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP21D |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Biały |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".