Parametry podstawowe gama produktów Odace Typ produktu lub komponentu Wykrywacz obecności prezentacja urządzenia Mechanizm z ramką montażową odcień koloru Biały (RAL 9003) Osprzęt dostarczany w dostawie Dostarczany z pazurami Typ obciążenia 230 V AC halogen lamp 2000 W Lampa halogenowa na niskie napięcie z tradycyjnym transformatorem 1050 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym 1150 VA Lampa...
Parametry podstawowe gama produktów Odace Typ produktu lub komponentu Wykrywacz obecności prezentacja urządzenia Mechanizm z ramką montażową odcień koloru Biały (RAL 9003) Osprzęt dostarczany w dostawie Dostarczany z pazurami Typ obciążenia 230 V AC halogen lamp 2000 W Lampa halogenowa na niskie napięcie z tradycyjnym transformatorem 1050 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym 1150 VA Lampa fluorescencyjna z kompensacją równoległą 140 µF 0,9 2000 VA Żarówka 230 V AC 2300 W. Lampa fluokompaktowa 230 V AC 500 VA Silnik 200 VA Świetlówka 230 V AC ze statecznikiem elektronicznym 900 W Wentylator 200 VA Parametry uzupełniające [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V AC 50 Hz prąd znamionowy 10 A Rodzaj zabezpieczenia Zabezpieczenie bezpiecznikami strefa wykrywania ruchu 10 x 28 m (wysokość montażu PIR 1,2 m) strefa wykrywania obecności 10 x 28 m (wysokość montażu PIR 1,2 m) kąt wykrywania 112° możliwe tryby pracy S: sterowanie podporządkowane M: sterowanie ręczne A: sterowanie automatyczne regulacja poziomu natężenia oświetlenia 5…1000 lux opóźnienie 5 s...20 min... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| gama produktów | Odace |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Wykrywacz obecności |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z ramką montażową |
| odcień koloru | Biały (RAL 9003) |
| Osprzęt dostarczany w dostawie | Dostarczany z pazurami |
| Typ obciążenia | 230 V AC halogen lamp 2000 W Lampa halogenowa na niskie napięcie z tradycyjnym transformatorem 1050 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym 1150 VA Lampa fluorescencyjna z kompensacją równoległą 140 µF 0,9 2000 VA Żarówka 230 V AC 2300 W. Lampa fluokompaktowa 230 V AC 500 VA Silnik 200 VA Świetlówka 230 V AC ze statecznikiem elektronicznym 900 W Wentylator 200 VA |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V AC 50 Hz |
|---|---|
| prąd znamionowy | 10 A |
| Rodzaj zabezpieczenia | Zabezpieczenie bezpiecznikami |
| strefa wykrywania ruchu | 10 x 28 m (wysokość montażu PIR 1,2 m) |
| strefa wykrywania obecności | 10 x 28 m (wysokość montażu PIR 1,2 m) |
| kąt wykrywania | 112° |
| możliwe tryby pracy | S: sterowanie podporządkowane M: sterowanie ręczne A: sterowanie automatyczne |
| regulacja poziomu natężenia oświetlenia | 5…1000 lux |
| opóźnienie | 5 s...20 min |
| konfiguracja przewodów | 3-przewodowy |
| liczba zacisków | 4 zaciski śrubowe |
| Kształt łba śruby | Wkrętak typu Pozidriv No 1 |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 1 x 1.5...2 x 2.5 mm² |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 8 mm |
| materiał | ABS (akrylonitryl-butadien-styren): płyta środkowa PC (poliwęglan) GF10: osłona techniczna PA (poliamid) 6 GF20 FR: monoblok PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna PA (poliamid) 6 GF20 FR: obudowa |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
| sposób mocowania | Za pomocą pazurków Wkrętami |
| wysokość montażowa | 1…1,4 m |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 50,3 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 32 mm |
| Masa produktu | 0,0822 kg |
| stopień ochrony IP | IP20 |
|---|---|
| stopień ochrony IK | IK04 |
| temperatura otoczenia dla pracy | -5…35 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
| Normy | 2004/108/EC EN 60669-2-1 2006/95/EEC |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Biały |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".