SE-S530037
3606480492587
103444
Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową liczba gniazd 1 liczba zacisków 3 Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy konfiguracja biegunów gniazda zasilającego 2-biegunowy + PE z przesłonami opis standardu gniazda zasilającego Boczne styki uziemiające...
Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową liczba gniazd 1 liczba zacisków 3 Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy konfiguracja biegunów gniazda zasilającego 2-biegunowy + PE z przesłonami opis standardu gniazda zasilającego Boczne styki uziemiające gniazdo standardowe Niemiecki system uziemienia gniazda zasilającego sposób mocowania Wkrętami odcień koloru Aluminium prąd znamionowy 16 A at 250 V AC 50 Hz trwałość elektryczna 5000 cykl przyłącza - zaciski Zaciski śrubowe Kształt łba śruby Wkrętak typu Pozidriv No 1 przekrój przewodów przyłączeniowych 1 x 1.5...2 x 4 mm² długość izolacji zdejmowanej z kabla 12 mm materiał ASA + PC: osłona mechanizmu PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna PC (poliwęglan) GF10 FR: obudowa wysokość 71 mm Szerokość 71 mm głębokość 45,5 mm głębokość zagnieżdżenia 29,5 mm Masa produktu 0,048 kg Środowisko pracy... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| nazwa gamy | Odace |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Gniazdo zasilające |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z plastikową ramą montażową |
| liczba gniazd | 1 |
| liczba zacisków | 3 |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| konfiguracja biegunów gniazda zasilającego | 2-biegunowy + PE z przesłonami |
| opis standardu gniazda zasilającego | Boczne styki uziemiające |
| gniazdo standardowe | Niemiecki system uziemienia gniazda zasilającego |
| sposób mocowania | Wkrętami |
| odcień koloru | Aluminium |
| prąd znamionowy | 16 A at 250 V AC 50 Hz |
| trwałość elektryczna | 5000 cykl |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| Kształt łba śruby | Wkrętak typu Pozidriv No 1 |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 1 x 1.5...2 x 4 mm² |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 12 mm |
| materiał | ASA + PC: osłona mechanizmu PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna PC (poliwęglan) GF10 FR: obudowa |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 45,5 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 29,5 mm |
| Masa produktu | 0,048 kg |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
|---|---|
| wytrzymałość dielektryczna | 2000 V |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…35 °C |
| Normy | UNE 20315-1-2 UNE 20315-1-1 |
| certyfikacja produktu | AENOR: 030/2210 N |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP21D |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Biały |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".