SE-S53D471
3606480546860
103475
Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo komputerowe prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową typ gniazda danych RJ45 8 styków kat. 5 <,= 100 MHz sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy liczba gniazd 1 organizacja przewodów Skrętka nieekranowana...
Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo komputerowe prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową typ gniazda danych RJ45 8 styków kat. 5 <,= 100 MHz sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy liczba gniazd 1 organizacja przewodów Skrętka nieekranowana typ ekranowania kabla UTP Zgodność produktu Actassi s-one Infraplus sposób mocowania Za pomocą pazurków odcień koloru Aluminium Osprzęt dostarczany w dostawie Dostarczany z pazurkami przyłącza - zaciski IDC liczba zacisków pętli obwodów 1 materiał Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna wysokość 71 mm Szerokość 71 mm głębokość 41,7 mm głębokość zagnieżdżenia 25,7 mm Masa produktu 0,037 kg Środowisko pracy Temperatura otoczenia dla przechowywania -5…50 °C temperatura otoczenia dla pracy urządzenia 5…35 °C Normy ISO/IEC 11801 IEC 60603-7... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| nazwa gamy | Odace |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Gniazdo komputerowe |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z plastikową ramą montażową |
| typ gniazda danych | RJ45 8 styków kat. 5 <,= 100 MHz |
| sposób pakowania | Woreczek foliowy typu flow-pack |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| liczba gniazd | 1 |
| organizacja przewodów | Skrętka nieekranowana |
| typ ekranowania kabla | UTP |
| Zgodność produktu | Actassi s-one Infraplus |
| sposób mocowania | Za pomocą pazurków |
| odcień koloru | Aluminium |
| Osprzęt dostarczany w dostawie | Dostarczany z pazurkami |
| przyłącza - zaciski | IDC |
| liczba zacisków pętli obwodów | 1 |
| materiał | Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 41,7 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 25,7 mm |
| Masa produktu | 0,037 kg |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
|---|---|
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…35 °C |
| Normy | ISO/IEC 11801 IEC 60603-7 IEC 60603-7-3 EN 50173-1 TIA/EIA-568-A-5 TIA/EIA-568 |
| stopień ochrony IP | IP21 |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Aluminium |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".