Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo TV SAT pojedyncze ekranowane prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy gniazdo TV-SAT Typ F tłumienie ścieżki Sygnał SAT 1,5 dB 950… 2150 MHz liczba wejść 1 sposób...
Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo TV SAT pojedyncze ekranowane prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy gniazdo TV-SAT Typ F tłumienie ścieżki Sygnał SAT 1,5 dB 950… 2150 MHz liczba wejść 1 sposób mocowania Za pomocą pazurków odcień koloru Aluminium Osprzęt dostarczany w dostawie Dostarczany z pazurkami przyłącza - zaciski Wkręt Kształt łba śruby Wkrętak typu Pozidriv No 1 długość izolacji zdejmowanej z kabla 8 mm typ kabla Koncentryczny zewnętrzna średnica kabla 7 mm materiał Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna Stop cynku: obudowa wysokość 71 mm Szerokość 71 mm głębokość 34,1 mm głębokość zagnieżdżenia 18,1 mm Masa produktu 0,042 kg Środowisko pracy Temperatura otoczenia dla przechowywania -5…50 °C temperatura otoczenia dla pracy... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| nazwa gamy | Odace |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Gniazdo TV SAT pojedyncze ekranowane |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z plastikową ramą montażową |
| sposób pakowania | Woreczek foliowy typu flow-pack |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| gniazdo TV-SAT | Typ F |
| tłumienie ścieżki | Sygnał SAT 1,5 dB 950… 2150 MHz |
| liczba wejść | 1 |
| sposób mocowania | Za pomocą pazurków |
| odcień koloru | Aluminium |
| Osprzęt dostarczany w dostawie | Dostarczany z pazurkami |
| przyłącza - zaciski | Wkręt |
| Kształt łba śruby | Wkrętak typu Pozidriv No 1 |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 8 mm |
| typ kabla | Koncentryczny |
| zewnętrzna średnica kabla | 7 mm |
| materiał | Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna Stop cynku: obudowa |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 34,1 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 18,1 mm |
| Masa produktu | 0,042 kg |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
|---|---|
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…45 °C |
| Normy | EN 50083-4 2006/95/EC |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP21D |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Aluminium |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".