SE-S52D460
3606480545405
103379
Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo TV/SAT/R prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy telewizyjne gniazdo antenowe Męski IEC 9,52 mm radiowe gniazdo antenowe Żeńskie IEC 9.52 mm gniazdo TV-SAT Typ F liczba wejść 2 przepływ prądu stałego W gniazdku...
Parametry podstawowe nazwa gamy Odace Typ produktu lub komponentu Gniazdo TV/SAT/R prezentacja urządzenia Mechanizm z plastikową ramą montażową Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy telewizyjne gniazdo antenowe Męski IEC 9,52 mm radiowe gniazdo antenowe Żeńskie IEC 9.52 mm gniazdo TV-SAT Typ F liczba wejść 2 przepływ prądu stałego W gniazdku SAT sposób mocowania Za pomocą pazurków odcień koloru Biały (RAL 9003) wykończenie powierzchni Lśniący Osprzęt dostarczany w dostawie Dostarczany z pazurkami prąd znamionowy 350 mA at 24 V DC przyłącza - zaciski Wkręt Kształt łba śruby Wkrętak typu Pozidriv No 1 długość izolacji zdejmowanej z kabla 8 mm typ kabla Koncentryczny zewnętrzna średnica kabla 7 mm materiał Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna Stop cynku: obudowa wysokość 71 mm Szerokość 71 mm głębokość 40 mm głębokość zagnieżdżenia 24 mm Masa produktu 0,0634 kg... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| nazwa gamy | Odace |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Gniazdo TV/SAT/R |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm z plastikową ramą montażową |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| telewizyjne gniazdo antenowe | Męski IEC 9,52 mm |
| radiowe gniazdo antenowe | Żeńskie IEC 9.52 mm |
| gniazdo TV-SAT | Typ F |
| liczba wejść | 2 |
| przepływ prądu stałego | W gniazdku SAT |
| sposób mocowania | Za pomocą pazurków |
| odcień koloru | Biały (RAL 9003) |
| wykończenie powierzchni | Lśniący |
| Osprzęt dostarczany w dostawie | Dostarczany z pazurkami |
| prąd znamionowy | 350 mA at 24 V DC |
| przyłącza - zaciski | Wkręt |
| Kształt łba śruby | Wkrętak typu Pozidriv No 1 |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 8 mm |
| typ kabla | Koncentryczny |
| zewnętrzna średnica kabla | 7 mm |
| materiał | Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PBT (politereftalan butylenu) GF30: rama nośna Stop cynku: obudowa |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 40 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 24 mm |
| Masa produktu | 0,0634 kg |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -5…50 °C |
|---|---|
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…45 °C |
| Normy | EN 50083-4 |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP21D |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Biały |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".