Parametry podstawowe Gama produktów Mureva Styl Typ produktu lub komponentu Łącznik z dźwigienką prezentacja urządzenia Mechanizm odcień koloru Szary (RAL 7016) Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy Natynkowy funkcja łącznika Krzyżowy sterowanie przez Klawisz prąd znamionowy 10 AX Typ obciążenia Obciążenie dla lamp energooszczędnych ze...
Parametry podstawowe Gama produktów Mureva Styl Typ produktu lub komponentu Łącznik z dźwigienką prezentacja urządzenia Mechanizm odcień koloru Szary (RAL 7016) Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy Natynkowy funkcja łącznika Krzyżowy sterowanie przez Klawisz prąd znamionowy 10 AX Typ obciążenia Obciążenie dla lamp energooszczędnych ze statecznikiem: 100 W. [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 250 V AC warunki użytkowania Wewnątrz/na zewnątrz materiał SEBS ABS (akrylonitryl-butadien-styren) Mosiądz sposób mocowania Wkrętami przekrój przewodów przyłączeniowych 1.5...2.5 mm² sztywny kabel (kable) 1.5...2.5 mm² linka kabel (kable) 1.5...2.5 mm² elastyczny kabel (kable) długość izolacji zdejmowanej z kabla 13 mm wysokość 71 mm Szerokość 71 mm głębokość 40 mm Środowisko pracy Znak jakości AENOR EAC CE NF stopień ochrony IP IP55 stopień ochrony IK IK08 ognioodporność Samogasnący 650 ° C zgodnie z IEC 60695-2-1 Normy EN 60669-1 temperatura... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Gama produktów | Mureva Styl |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Łącznik z dźwigienką |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| odcień koloru | Szary (RAL 7016) |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy Natynkowy |
|---|---|
| funkcja łącznika | Krzyżowy |
| sterowanie przez | Klawisz |
| prąd znamionowy | 10 AX |
| Typ obciążenia | Obciążenie dla lamp energooszczędnych ze statecznikiem: 100 W. |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 250 V AC |
| warunki użytkowania | Wewnątrz/na zewnątrz |
| materiał | SEBS ABS (akrylonitryl-butadien-styren) Mosiądz |
| sposób mocowania | Wkrętami |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 1.5...2.5 mm² sztywny kabel (kable) 1.5...2.5 mm² linka kabel (kable) 1.5...2.5 mm² elastyczny kabel (kable) |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 13 mm |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| głębokość | 40 mm |
| Znak jakości | AENOR EAC CE NF |
|---|---|
| stopień ochrony IP | IP55 |
| stopień ochrony IK | IK08 |
| ognioodporność | Samogasnący 650 ° C zgodnie z IEC 60695-2-1 |
| Normy | EN 60669-1 |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | -5…40 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -25…55 °C |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
| Kolor | Antracyt |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".