Parametry podstawowe gama produktów Merten Gama produktów Merten inserts Typ produktu lub komponentu Ściemniacz Parametry uzupełniające typ ściemniacza Ściemniacz obrotowy sterowanie ściemniacza Typ obrotowy przyciskowy rodzaj sterowania Rotary push type funkcja łącznika 1-biegunowy 2-żyłowy Typ obciążenia incandescent lamp 230 V halogen lamp conventional transformer zakres mocy...
Parametry podstawowe gama produktów Merten Gama produktów Merten inserts Typ produktu lub komponentu Ściemniacz Parametry uzupełniające typ ściemniacza Ściemniacz obrotowy sterowanie ściemniacza Typ obrotowy przyciskowy rodzaj sterowania Rotary push type funkcja łącznika 1-biegunowy 2-żyłowy Typ obciążenia incandescent lamp 230 V halogen lamp conventional transformer zakres mocy Incandescent lamp: 40...600 W Halogen lamp: 40...600 W Conventional transformer: 40...600 W rated current/voltage 10 A at 230 V AC Rodzaj zabezpieczenia Zabezpieczenie bezpiecznikami wartości znamionowe bezpiecznika skojarzonego 6,3 A przyłącza - zaciski Zaciski śrubowe Kształt łba śruby Wkręt pozidriv nr 1 i kombi przekrój przewodów przyłączeniowych 1.5...2.5 mm² for solid cable(s) 1.5...2.5 mm² for solid stranded cable(s) sposób montaż urządzenia Podtynkowy głębokość zagnieżdżenia 29 mm wysokość 71 mm Szerokość 71 mm Środowisko pracy Normy EN 60669-1 EN 60669-2-1 certyfikaty produktu CE NEMKO SEMKO FI stopień ochrony IP IP20... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| gama produktów | Merten |
|---|---|
| Gama produktów | Merten inserts |
| Typ produktu lub komponentu | Ściemniacz |
| typ ściemniacza | Ściemniacz obrotowy |
|---|---|
| sterowanie ściemniacza | Typ obrotowy przyciskowy |
| rodzaj sterowania | Rotary push type |
| funkcja łącznika | 1-biegunowy 2-żyłowy |
| Typ obciążenia | incandescent lamp 230 V halogen lamp conventional transformer |
| zakres mocy | Incandescent lamp: 40...600 W Halogen lamp: 40...600 W Conventional transformer: 40...600 W |
| rated current/voltage | 10 A at 230 V AC |
| Rodzaj zabezpieczenia | Zabezpieczenie bezpiecznikami |
| wartości znamionowe bezpiecznika skojarzonego | 6,3 A |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| Kształt łba śruby | Wkręt pozidriv nr 1 i kombi |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 1.5...2.5 mm² for solid cable(s) 1.5...2.5 mm² for solid stranded cable(s) |
| sposób montaż urządzenia | Podtynkowy |
| głębokość zagnieżdżenia | 29 mm |
| wysokość | 71 mm |
| Szerokość | 71 mm |
| Normy | EN 60669-1 EN 60669-2-1 |
|---|---|
| certyfikaty produktu | CE NEMKO SEMKO FI |
| stopień ochrony IP | IP20 with front plate |
| Typ jednostki opakowania 1 | PCE |
|---|---|
| Ilość jednostek opakowania 1 | 1 |
| Waga dla opakowania 1 | 116 g |
| Wysokość dla opakowania 1 | 8,2 cm |
| Szerokość dla opakowania 1 | 5,7 cm |
| Długość dla opakowania 1 | 8,2 cm |
| Waga dla opakowania zbiorczego 2 | 5,05 kg |
| Stan trwałej oferty | Produkt Green Premium |
|---|---|
| Rozporządzenie REACh | |
| Europejska dyrektywa RoHS | Zgodny Europejska deklaracja RoHS |
| Bez rtęci | Tak |
| Informacje na temat zwolnienia z RoHS | |
| Norma RoHS Chiny | Dyrektywa RoHS Chiny Produkt nie podlega dyrektywie RoHS Chiny. Deklaracja dot. substancji dostępna w celach informacyjnych. |
| Kulistość – profil | |
| WEEE | Produkt należy zutylizować zgodnie z obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej przepisami dotyczącymi odpadów i nie może on zostać wyrzucony wraz ze zwykłymi odpadami. |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".