SE-MTN2400-0000
3606480305177
104081
Parametry podstawowe gama produktów Merten inserts typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające prezentacja urządzenia Wkładka gniazdo standardowe Niemiecki system uziemienia gniazda zasilającego liczba zespołów 1 zespół Parametry uzupełniające konfiguracja biegunów gniazda zasilającego 2P + E sposób montaż urządzenia Podtynkowy sposób mocowania Przez wkręty i szczypce...
Parametry podstawowe gama produktów Merten inserts typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające prezentacja urządzenia Wkładka gniazdo standardowe Niemiecki system uziemienia gniazda zasilającego liczba zespołów 1 zespół Parametry uzupełniające konfiguracja biegunów gniazda zasilającego 2P + E sposób montaż urządzenia Podtynkowy sposób mocowania Przez wkręty i szczypce prąd znamionowy [In] 16 A częstotliwość zasilania 50 Hz znamionowe napięcie pracy [Ue] 250 V przyłącza - zaciski Zacisk śrubowy materiał Plastik Metal Środowisko pracy zagadnienia środowiskowe i zdrowotne Bezhalogenowy Warunki gwarancji Gwarancja 18 miesięcy Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| gama produktów | Merten inserts |
|---|---|
| typ produktu lub komponentu | Gniazdo zasilające |
| prezentacja urządzenia | Wkładka |
| gniazdo standardowe | Niemiecki system uziemienia gniazda zasilającego |
| liczba zespołów | 1 zespół |
| konfiguracja biegunów gniazda zasilającego | 2P + E |
|---|---|
| sposób montaż urządzenia | Podtynkowy |
| sposób mocowania | Przez wkręty i szczypce |
| prąd znamionowy [In] | 16 A |
| częstotliwość zasilania | 50 Hz |
| znamionowe napięcie pracy [Ue] | 250 V |
| przyłącza - zaciski | Zacisk śrubowy |
| materiał | Plastik Metal |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
|---|
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".