Parametry podstawowe Gama produktów Merten System M Typ produktu lub komponentu Ładowarka USB liczba gniazd 2 prezentacja urządzenia Urządzenie z ramą mocującą i pazurami prąd wyjściowy 2.1 A sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montaż urządzenia Podtynkowy [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 100 ... 240 V AC +/- 10% przy 50/60 Hz...
Parametry podstawowe Gama produktów Merten System M Typ produktu lub komponentu Ładowarka USB liczba gniazd 2 prezentacja urządzenia Urządzenie z ramą mocującą i pazurami prąd wyjściowy 2.1 A sposób pakowania Woreczek foliowy typu flow-pack Parametry uzupełniające sposób montaż urządzenia Podtynkowy [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 100 ... 240 V AC +/- 10% przy 50/60 Hz Prąd znamionowy [In] 180 mA współczynnik efektywności energetycznej 72 maksymalny pobór mocy [W] 0,1 W znamionowa moc wyjściowa 10,5 W moc wejściowa 12 W napięcie wyjściowe 5 V DC 2.1 A typ złącza (konektora) USB 2.0 czas eksploatacji w godzinach 30000 h 10.5 W liczba zacisków 2 zaciski śrubowe Kształt łba śruby Wkrętak typu Pozidriv No 1 przekrój przewodów przyłączeniowych 2 x 0,75 ... 2 x 2,5 mm² dla sztywnego kabla 2 x 0,75 ... 2 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla 2 x 0,75 ... 2 x 2,5 mm² dla kabla linkowego długość izolacji zdejmowanej z kabla 7 mm materiał PC (poliwęglan) GF10 FR: obudowa PC (poliwęglan) GF10 FR: pokrywa wewnętrzna... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Gama produktów | Merten System M |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Ładowarka USB |
| liczba gniazd | 2 |
| prezentacja urządzenia | Urządzenie z ramą mocującą i pazurami |
| prąd wyjściowy | 2.1 A |
| sposób pakowania | Woreczek foliowy typu flow-pack |
| sposób montaż urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 100 ... 240 V AC +/- 10% przy 50/60 Hz |
| Prąd znamionowy [In] | 180 mA |
| współczynnik efektywności energetycznej | 72 |
| maksymalny pobór mocy [W] | 0,1 W |
| znamionowa moc wyjściowa | 10,5 W |
| moc wejściowa | 12 W |
| napięcie wyjściowe | 5 V DC 2.1 A |
| typ złącza (konektora) | USB 2.0 |
| czas eksploatacji w godzinach | 30000 h 10.5 W |
| liczba zacisków | 2 zaciski śrubowe |
| Kształt łba śruby | Wkrętak typu Pozidriv No 1 |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 2 x 0,75 ... 2 x 2,5 mm² dla sztywnego kabla 2 x 0,75 ... 2 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla 2 x 0,75 ... 2 x 2,5 mm² dla kabla linkowego |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 7 mm |
| materiał | PC (poliwęglan) GF10 FR: obudowa PC (poliwęglan) GF10 FR: pokrywa wewnętrzna |
| Rodzaj zabezpieczenia | Elektroniczna ochrona przed przeciążeniem i temperaturą |
| sposób mocowania | Wkrętami |
| Zgodność produktu | Mobile/tablet Mac iOS Mobile/tablet Android Mobile/tablet Windows |
| wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 22,5 mm |
| głębokość | 42 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 30,8 mm |
| Normy | EN 60950-1 EN 62684 ETSI EN 301 489-4 |
|---|---|
| wytyczne | 2002/95/EC - dyrektywa RoHS 2004/108/EC - kompatybilność elektromagnetyczna Dyrektywa WEEE 2002/96/EC 2006/95/EC - dyrektywa niskonapięciowa |
| certyfikaty produktu | EAC |
| charakterystyka środowiskowa | REACH Regulation (EC) No 1907/2006 |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".