Parametry podstawowe gama produktów Merten typ produktu lub komponentu Ładowarka USB + gniazdo wtykowe połączenie typu zintegrowanego 1 gniazdo wtykowe 250 V AC 16 A 50/60 Hz 2 USB port 5 V DC 2.4 A moc wejściowa 12 W Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy prezentacja urządzenia Kompletny produkt pomoc do montażu CEE60 puszka instalacyjna (1 moduł) zgodność gamy...
Parametry podstawowe gama produktów Merten typ produktu lub komponentu Ładowarka USB + gniazdo wtykowe połączenie typu zintegrowanego 1 gniazdo wtykowe 250 V AC 16 A 50/60 Hz 2 USB port 5 V DC 2.4 A moc wejściowa 12 W Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy prezentacja urządzenia Kompletny produkt pomoc do montażu CEE60 puszka instalacyjna (1 moduł) zgodność gamy Merten System M standardowa puszka podtynkowa konfiguracja biegunów gniazda zasilającego 2P + E z przesłoną opis standardu gniazda zasilającego Boczne styki uziemiające gniazdo standardowe Schuko położenie styków uziemiających Pozycja prosta 0 ° liczba modułów 1 moduł sposób mocowania Przez wkręty i szczypce odcień koloru Aktywny biały (RAL 9016) wykończenie powierzchni Jaskrawy obróbka powierzchni Nieobrobiona osłona mechanizmu temperatura otoczenia dla przechowywania -20…60 °C rodzaj zabezpieczenia 1 bezpiecznik zewnętrzny Ochrona ładowania baterii Zabezpieczenie cieplne Przeciw zwarciom Automatyczny restart po zwarciu doziemnym lub utracie głównego zasilania... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| gama produktów | Merten |
|---|---|
| typ produktu lub komponentu | Ładowarka USB + gniazdo wtykowe |
| połączenie typu zintegrowanego | 1 gniazdo wtykowe 250 V AC 16 A 50/60 Hz 2 USB port 5 V DC 2.4 A |
| moc wejściowa | 12 W |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| prezentacja urządzenia | Kompletny produkt |
| pomoc do montażu | CEE60 puszka instalacyjna (1 moduł) |
| zgodność gamy | Merten System M standardowa puszka podtynkowa |
| konfiguracja biegunów gniazda zasilającego | 2P + E z przesłoną |
| opis standardu gniazda zasilającego | Boczne styki uziemiające |
| gniazdo standardowe | Schuko |
| położenie styków uziemiających | Pozycja prosta 0 ° |
| liczba modułów | 1 moduł |
| sposób mocowania | Przez wkręty i szczypce |
| odcień koloru | Aktywny biały (RAL 9016) |
| wykończenie powierzchni | Jaskrawy |
| obróbka powierzchni | Nieobrobiona osłona mechanizmu |
| temperatura otoczenia dla przechowywania | -20…60 °C |
| rodzaj zabezpieczenia | 1 bezpiecznik zewnętrzny Ochrona ładowania baterii Zabezpieczenie cieplne Przeciw zwarciom Automatyczny restart po zwarciu doziemnym lub utracie głównego zasilania Automatyczne zabezpieczenie przed przeciążeniem |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | -5…35 °C |
| czas eksploatacji w cyklach | 30000 cykl |
| przyłącza - zaciski | Zaciski bezśrubowe |
| liczba zacisków | 3 |
| liczba kabli | 2 |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 1.5...2.5 mm² dla sztywnych kabli 1.5...2.5 mm² dla linek |
| materiał | PC (poliwęglan): płyta środkowa PC (poliwęglan): obudowa |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 11 mm |
| wysokość | 71 mm |
| szerokość | 71 mm |
| głębokość | 44 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 32 mm |
| masa produktu | 0,092 kg |
| normy | DIN VDE 0620-1 IEC 60884-1 EN/IEC 60950 NEN-EN 50198-2 |
| certyfikaty produktu | CB VDE KEMA-KEUR SEMKO NEMKO FIMKO |
|---|---|
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| charakterystyka środowiskowa | Użytek wewnątrz budynku Bez silikonu Bezhalogenowy Środowisko normalne Zgodne z RoHS |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy Bezołowiowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".