SE-WDE000620
3303432400156
106215
Parametry podstawowe nazwa gamy Cedar Plus Typ produktu lub komponentu Łącznik funkcja 2-biegunowy lampka podświetlenia Bez lampki kolor zaślepki Szary Parametry uzupełniające sposób montażu Montaż natynkowy zakres mocy 3680 W prąd znamionowy 16 AX w 250 V prąd przemienny (AC) sposób mocowania Zaciski śrubowe przekrój przewodu przyłączeniowych 2 kable...
Parametry podstawowe nazwa gamy Cedar Plus Typ produktu lub komponentu Łącznik funkcja 2-biegunowy lampka podświetlenia Bez lampki kolor zaślepki Szary Parametry uzupełniające sposób montażu Montaż natynkowy zakres mocy 3680 W prąd znamionowy 16 AX w 250 V prąd przemienny (AC) sposób mocowania Zaciski śrubowe przekrój przewodu przyłączeniowych 2 kable 2.5 mm² struktura przewodu Sztywny Elastyczny długość izolacji zdejmowanej z kabla 11 mm materiał widocznych części PA6 FR850 wykończenie powierzchni Lśniący wysokość 79 mm Szerokość 66 mm głębokość 48 mm Masa produktu 0,099 kg Środowisko pracy certyfikaty produktu CE stopień ochrony IP IP44 Warunki gwarancji Gwarancja 18 miesięcy Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| nazwa gamy | Cedar Plus |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Łącznik |
| funkcja | 2-biegunowy |
| lampka podświetlenia | Bez lampki |
| kolor zaślepki | Szary |
| sposób montażu | Montaż natynkowy |
|---|---|
| zakres mocy | 3680 W |
| prąd znamionowy | 16 AX w 250 V prąd przemienny (AC) |
| sposób mocowania | Zaciski śrubowe |
| przekrój przewodu przyłączeniowych | 2 kable 2.5 mm² |
| struktura przewodu | Sztywny Elastyczny |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 11 mm |
| materiał widocznych części | PA6 FR850 |
| wykończenie powierzchni | Lśniący |
| wysokość | 79 mm |
| Szerokość | 66 mm |
| głębokość | 48 mm |
| Masa produktu | 0,099 kg |
| certyfikaty produktu | CE |
|---|---|
| stopień ochrony IP | IP44 |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".