SE-ALB44192
3606480571237
106128
Parametry podstawowe Gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Ściemniacz obrotowy prezentacja urządzenia Mechanizm dodatkowe informacje dotyczące ściemniacza Podłączenie 2 kablami Typ obciążenia Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem ferromagnetycznym: 40...400 VA 230 V AC lampa halogenowa: 40...400 W Lampa żarowa: 40...400 W kolor zaślepki Biel polarna (RAL 9003) Parametry...
Parametry podstawowe Gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Ściemniacz obrotowy prezentacja urządzenia Mechanizm dodatkowe informacje dotyczące ściemniacza Podłączenie 2 kablami Typ obciążenia Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem ferromagnetycznym: 40...400 VA 230 V AC lampa halogenowa: 40...400 W Lampa żarowa: 40...400 W kolor zaślepki Biel polarna (RAL 9003) Parametry uzupełniające montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego Montaż podtynkowy Przeznaczenie urządzenia System instalacyjny Optiline 45 zastosowania ściemniacza Obciążenie rezystancyjne Obciążenie indukcyjne sterowanie ściemniacza Przycisk ZAŁ/WYŁ Regulator obrotowy 270° [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V AC 50 Hz typ bezpiecznika 5 x 20 mm - 4 Ah - 230 V prąd przemienny (AC) Rodzaj zabezpieczenia Zabezpieczenie bezpiecznikami liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Zatrzaskowy przyłącza - zaciski 4 zaciski śrubowe przekrój przewodów przyłączeniowych 2 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla (przewodów) 2 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli 2 x 2.5 mm² dla linki... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Gama produktów | Altira |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Ściemniacz obrotowy |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| dodatkowe informacje dotyczące ściemniacza | Podłączenie 2 kablami |
| Typ obciążenia | Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem ferromagnetycznym: 40...400 VA 230 V AC lampa halogenowa: 40...400 W Lampa żarowa: 40...400 W |
| kolor zaślepki | Biel polarna (RAL 9003) |
| montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Przeznaczenie urządzenia | System instalacyjny Optiline 45 |
| zastosowania ściemniacza | Obciążenie rezystancyjne Obciążenie indukcyjne |
| sterowanie ściemniacza | Przycisk ZAŁ/WYŁ Regulator obrotowy 270° |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V AC 50 Hz |
| typ bezpiecznika | 5 x 20 mm - 4 Ah - 230 V prąd przemienny (AC) |
| Rodzaj zabezpieczenia | Zabezpieczenie bezpiecznikami |
| liczba modułów | 2 moduły |
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| przyłącza - zaciski | 4 zaciski śrubowe |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 2 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla (przewodów) 2 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli 2 x 2.5 mm² dla linki |
| możliwość podłączenia urządzeń dodatkowych | Łącznik dwudrożny |
| obróbka powierzchni | Bez malowania |
| wykończenie powierzchni | Satynowe |
| wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| głębokość | 34 mm |
| Normy | EN 62262 IEC 60669-2-1 EN 60529 |
|---|---|
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 0…35 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -15…60 °C |
| stopień ochrony IK | IK04 |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".