SE-ALB45271
3606480023569
106040
Parametry podstawowe gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające Zgodność gamy OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira ramka mocująca prezentacja urządzenia Mechanizm liczba gniazd zasilających 1 2P + E, francuski system uziemienia gniazda zasilającego opis standardu gniazda zasilającego Bolec uziemiający dodatkowe informacje dot. gniazda Z przesłonami torów prądowych Białe...
Parametry podstawowe gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające Zgodność gamy OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira ramka mocująca prezentacja urządzenia Mechanizm liczba gniazd zasilających 1 2P + E, francuski system uziemienia gniazda zasilającego opis standardu gniazda zasilającego Bolec uziemiający dodatkowe informacje dot. gniazda Z przesłonami torów prądowych Białe zabezpieczone przed manipulacją przez osoby niepowołane odcień koloru Płyta pokrywy: Czerwony (RAL 3000) Parametry uzupełniające Przeznaczenie urządzenia Ramki montażowe Zgodność gamy OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira OptiLine 45 położenie styków uziemiających Położenie proste 90° prąd znamionowy 16 A w 250 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz liczba modułów 2 moduły sposób mocowania Zatrzaskowy przyłącza - zaciski Zaciski śrubowe przekrój przewodów przyłączeniowych 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla sztywnego kabla 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla linki materiał PC: osłona mechanizmu obróbka powierzchni Antybakteryjny wykończenie powierzchni Satynowe... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| gama produktów | Altira |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Gniazdo zasilające |
| Zgodność gamy | OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira ramka mocująca |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| liczba gniazd zasilających | 1 2P + E, francuski system uziemienia gniazda zasilającego |
| opis standardu gniazda zasilającego | Bolec uziemiający |
| dodatkowe informacje dot. gniazda | Z przesłonami torów prądowych Białe zabezpieczone przed manipulacją przez osoby niepowołane |
| odcień koloru | Płyta pokrywy: Czerwony (RAL 3000) |
| Przeznaczenie urządzenia | Ramki montażowe |
|---|---|
| Zgodność gamy | OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira OptiLine 45 |
| położenie styków uziemiających | Położenie proste 90° |
| prąd znamionowy | 16 A w 250 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz |
| liczba modułów | 2 moduły |
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| przyłącza - zaciski | Zaciski śrubowe |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla sztywnego kabla 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla linki |
| materiał | PC: osłona mechanizmu |
| obróbka powierzchni | Antybakteryjny |
| wykończenie powierzchni | Satynowe |
| Normy | NF C 61-314 EN 60529 EN 62262 IEC 60884-1 |
| wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| głębokość | 39 mm |
| Masa produktu | 0,036 kg |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…50 °C |
|---|---|
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -15…60 °C |
| stopień ochrony IK | IK02 |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".