Parametry podstawowe gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające Zgodność gamy OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira ramka mocująca prezentacja urządzenia Mechanizm liczba gniazd zasilających 1 2P + E, francuski system uziemienia gniazda zasilającego opis standardu gniazda zasilającego Bolec uziemiający dodatkowe informacje dot. gniazda Z przesłonami torów prądowych...
Parametry podstawowe gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Gniazdo zasilające Zgodność gamy OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira ramka mocująca prezentacja urządzenia Mechanizm liczba gniazd zasilających 1 2P + E, francuski system uziemienia gniazda zasilającego opis standardu gniazda zasilającego Bolec uziemiający dodatkowe informacje dot. gniazda Z przesłonami torów prądowych odcień koloru Płyta pokrywy: Biel polarna (RAL 9003) Parametry uzupełniające Przeznaczenie urządzenia Ramki montażowe Zgodność gamy OptiLine 45 OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira położenie styków uziemiających Położenie proste 90° prąd znamionowy 16 A w 250 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz liczba modułów 2 moduły przyłącza - zaciski Zaciski bezśrubowe przekrój przewodów przyłączeniowych 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla sztywnego kabla 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla linki materiał PC: osłona mechanizmu obróbka powierzchni Bez malowania wykończenie powierzchni Satynowe Zgodność produktu Ramka mocująca Altira Normy NF C 61-314 IEC 60884-1 EN... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| gama produktów | Altira |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Gniazdo zasilające |
| Zgodność gamy | OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira ramka mocująca |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| liczba gniazd zasilających | 1 2P + E, francuski system uziemienia gniazda zasilającego |
| opis standardu gniazda zasilającego | Bolec uziemiający |
| dodatkowe informacje dot. gniazda | Z przesłonami torów prądowych |
| odcień koloru | Płyta pokrywy: Biel polarna (RAL 9003) |
| Przeznaczenie urządzenia | Ramki montażowe |
|---|---|
| Zgodność gamy | OptiLine 45 OptiLine 70 z adapterem osprzętu Altira |
| położenie styków uziemiających | Położenie proste 90° |
| prąd znamionowy | 16 A w 250 V prąd przemienny (AC) 50/60 Hz |
| liczba modułów | 2 moduły |
| przyłącza - zaciski | Zaciski bezśrubowe |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla sztywnego kabla 4 x 1.5...4 x 2.5 mm² dla linki |
| materiał | PC: osłona mechanizmu |
| obróbka powierzchni | Bez malowania |
| wykończenie powierzchni | Satynowe |
| Zgodność produktu | Ramka mocująca Altira |
| Normy | NF C 61-314 IEC 60884-1 EN 62262 EN 60529 |
| wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| głębokość | 39 mm |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 5…50 °C |
|---|---|
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -15…60 °C |
| stopień ochrony IK | IK02 |
| stopień ochrony IP | IP20 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".