SE-ALB44371
3606480711695
106071
Parametry podstawowe gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Złącze żeńskie typ podłączenia Mini-jack 3,5 mm prezentacja urządzenia Mechanizm sposób mocowania Zatrzaskowy ilość sztuk w zestawie Zestaw 10 szt. Sprzedaż zgodnie z niepodzielną liczbą 1 Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy liczba gniazd 1 liczba modułów 1...
Parametry podstawowe gama produktów Altira Typ produktu lub komponentu Złącze żeńskie typ podłączenia Mini-jack 3,5 mm prezentacja urządzenia Mechanizm sposób mocowania Zatrzaskowy ilość sztuk w zestawie Zestaw 10 szt. Sprzedaż zgodnie z niepodzielną liczbą 1 Parametry uzupełniające sposób montażu urządzenia Podtynkowy liczba gniazd 1 liczba modułów 1 moduł 22.5 x 45 mm odcień kolory Biały (RAL 9003) wykończenie powierzchni Lśniący obróbka powierzchni Bez malowania Temperatura otoczenia dla przechowywania -10…50 °C temperatura otoczenia dla pracy urządzenia -5…40 °C przyłącza - zaciski Wkręt Kształt łba śruby Perforowany przekrój przewodów przyłączeniowych <,= 1.5 mm² linka <,= 1.5 mm² elastyczny kabel (kable) <,= 1.5 mm² sztywny kabel (kable) długość izolacji zdejmowanej z kabla 8 mm materiał Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PC (poliwęglan) GF10 FR: obudowanie wysokość 45 mm Szerokość 22,5 mm głębokość 28,3 mm głębokość zagnieżdżenia 19,7 mm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| gama produktów | Altira |
|---|---|
| Typ produktu lub komponentu | Złącze żeńskie |
| typ podłączenia | Mini-jack 3,5 mm |
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| ilość sztuk w zestawie | Zestaw 10 szt. |
| Sprzedaż zgodnie z niepodzielną liczbą | 1 |
| sposób montażu urządzenia | Podtynkowy |
|---|---|
| liczba gniazd | 1 |
| liczba modułów | 1 moduł 22.5 x 45 mm |
| odcień kolory | Biały (RAL 9003) |
| wykończenie powierzchni | Lśniący |
| obróbka powierzchni | Bez malowania |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -10…50 °C |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | -5…40 °C |
| przyłącza - zaciski | Wkręt |
| Kształt łba śruby | Perforowany |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | <,= 1.5 mm² linka <,= 1.5 mm² elastyczny kabel (kable) <,= 1.5 mm² sztywny kabel (kable) |
| długość izolacji zdejmowanej z kabla | 8 mm |
| materiał | Termoplastyczny ABS, stabilizowany UV: płyta środkowa PC (poliwęglan) GF10 FR: obudowanie |
| wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 22,5 mm |
| głębokość | 28,3 mm |
| głębokość zagnieżdżenia | 19,7 mm |
| Masa produktu | 0,0138 kg |
| Normy | IEC 998-1 IEC 998-2-1 |
| stopień ochrony IP | IP41 |
|---|---|
| stopień ochrony IK | IK04 |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".