Parametry podstawowe Typ produktu lub komponentu Czujnik ruchu 8 A prezentacja urządzenia Mechanizm Typ obciążenia Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem o uzwojeniu drutowym: 1050 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym: 1150 VA Stycznik: 200 VA Wentylator: 200 VA Świetlówka: 2000 VA 230 V AC halogen lamp: 2000 W Grzejnik: 2300 W Lampa żarowa: 2300 W Świetlówka kompaktowa: 500 VA kolor zaślepki Aluminium...
Parametry podstawowe Typ produktu lub komponentu Czujnik ruchu 8 A prezentacja urządzenia Mechanizm Typ obciążenia Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem o uzwojeniu drutowym: 1050 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym: 1150 VA Stycznik: 200 VA Wentylator: 200 VA Świetlówka: 2000 VA 230 V AC halogen lamp: 2000 W Grzejnik: 2300 W Lampa żarowa: 2300 W Świetlówka kompaktowa: 500 VA kolor zaślepki Aluminium dodatkowa informacja o elemencie osprzętu elektroinstalacyjnego Ręczne obejście sterowania z maksymalnie 5 przyciskami NO (normalnie otwartymi) Podłączenie 3 kablami Parametry uzupełniające [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe 230 V AC 50 Hz Przeznaczenie urządzenia System instalacyjny Optiline 45 funkcja łącznika Pojedynczy strefa wykrywania ruchu 9 x 18 m strefa wykrywania obecności 6 x 12 m kąt wykrywania Częściowy 90° w lewo lub prawo Pełny 180° możliwe tryby pracy M: sterowanie ręczne S: sterowanie podporządkowane A: sterowanie automatyczne liczba modułów 2 moduły regulacja poziomu natężenia oświetlenia 5…1000 lux opóźnienie 2 s...20 min... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| Typ produktu lub komponentu | Czujnik ruchu 8 A |
|---|---|
| prezentacja urządzenia | Mechanizm |
| Typ obciążenia | Niskonapięciowa lampa halogenowa z transformatorem o uzwojeniu drutowym: 1050 VA Niskonapięciowa lampa halogenowa z zasilaczem elektronicznym: 1150 VA Stycznik: 200 VA Wentylator: 200 VA Świetlówka: 2000 VA 230 V AC halogen lamp: 2000 W Grzejnik: 2300 W Lampa żarowa: 2300 W Świetlówka kompaktowa: 500 VA |
| kolor zaślepki | Aluminium |
| dodatkowa informacja o elemencie osprzętu elektroinstalacyjnego | Ręczne obejście sterowania z maksymalnie 5 przyciskami NO (normalnie otwartymi) Podłączenie 3 kablami |
| [Ue] znamionowe napięcie łączeniowe | 230 V AC 50 Hz |
|---|---|
| Przeznaczenie urządzenia | System instalacyjny Optiline 45 |
| funkcja łącznika | Pojedynczy |
| strefa wykrywania ruchu | 9 x 18 m |
| strefa wykrywania obecności | 6 x 12 m |
| kąt wykrywania | Częściowy 90° w lewo lub prawo Pełny 180° |
| możliwe tryby pracy | M: sterowanie ręczne S: sterowanie podporządkowane A: sterowanie automatyczne |
| liczba modułów | 2 moduły |
| regulacja poziomu natężenia oświetlenia | 5…1000 lux |
| opóźnienie | 2 s...20 min |
| przekrój przewodów przyłączeniowych | 2 x 2,5 mm² dla elastycznego kabla (przewodów) 2 x 2,5 mm² dla sztywnych kabli 2 x 2.5 mm² dla linki |
| montaż elementu osprzętu elektroinstalacyjnego | Montaż podtynkowy |
| sposób mocowania | Zatrzaskowy |
| wykończenie powierzchni | Satynowe |
| wysokość montażowa | 1,2…2,15 m |
| wysokość | 45 mm |
| Szerokość | 45 mm |
| głębokość | 34 mm |
| stopień ochrony IP | IP20 |
|---|---|
| stopień ochrony IK | IK04 |
| temperatura otoczenia dla pracy urządzenia | 0…35 °C |
| Temperatura otoczenia dla przechowywania | -15…60 °C |
| zagadnienia środowiskowe i zdrowotne | Bezhalogenowy |
| Normy | EN 60669-2-1 |
| Gwarancja | 18 miesięcy |
|---|
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".