Ściemniacz naciskowo-obrotowy beżowy BMS9T.01/12
Indeks:
BMS9T.01/12
EAN:
ID:
62181
Ściemniacz naciskowo-obrotowy (moduł), 20–500 W, 230V, beż   Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
24h, do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
Zamów do 12:00, jutro u Ciebie!
4 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Ściemniacz naciskowo-obrotowy beżowy BMS9T.01/12 4.49 1 5 13
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.49 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 13
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
SeriaSimon Basic
Nazwa produktu/Rodzajściemniacz naciskowo-obrotowy
Kolorbeżowy
Typ produktumoduł
Napięcie znamionowe230V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskuzaciski śrubowe
Stopień ochrony IPIP20
Klasa ETIMEC000025 Ściemniacz
Rodzaj materiałutworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchninaturalne
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu46mm
Głębokość wbudowania25mm
Metoda eksploatacji/Sposób działaniapokrętło/przycisk
Ilość klawiszy / dźwigni1
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787806217
Typ opak. jedn.pudełko zamykane
Wys. opak. jedn.11.5cm
Szer. opak. jedn.8.7cm
Dł. opak. jedn.5.5cm
Waga jedn.0.114kg
Typ opak. zbiorczegopudełko zamykane
Wys. opak. zbiorczego10cm
Szer. opak. zbiorczego19cm
Dł. opak. zbiorczego29cm
Zakres częstotliwości50-50Hz
Do źrodeł światłaLED - NIE, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - TAK, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) - NIE