Regulator 1–10 V beżowy 6A BMS9V.01/12
Indeks:
BMS9V.01/12
EAN:
ID:
62188
Regulator 1–10 V (moduł). Do załączania i regulacji źrodeł światła z zasilaczami sterowanymi 1–10 V, beż   Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
14 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Regulator 1–10 V beżowy 6A BMS9V.01/12 4.68 1 5 15
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.68 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 15
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
SeriaSimon Basic
Nazwa produktu/RodzajRegulator 1–10 V
Kolorbeżowy
Typ produktumoduł
Prąd znamionowy6A
Napięcie znamionowe230V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskuzaciski śrubowe
Stopień ochrony IPIP20
Klasa ETIMEC000534 Sterownik systemu regulacji oświetlenia
Rodzaj materiałutworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchninaturalne
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu46mm
Głębokość wbudowania28mm
Metoda eksploatacji/Sposób działaniapokrętło/przycisk
Ilość klawiszy / dźwigni1
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787555887
Typ opak. jedn.pudełko zamykane
Wys. opak. jedn.8.5cm
Szer. opak. jedn.8.7cm
Dł. opak. jedn.5.5cm
Waga jedn.0.108kg
EAN13 opak.5902787555887
Typ opak. zbiorczegopudełko zamykane
Wys. opak. zbiorczego10cm
Szer. opak. zbiorczego19cm
Dł. opak. zbiorczego23cm
Zakres częstotliwości50-50Hz
Do źrodeł światłaLED - NIE, LED przez dodatkowy ściemniacz 1-10V - TAK, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, świetlówka liniowa przez dodatkowy ściemnialny statecznik 1-10V - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - NIE, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - NIE, żarówki halogenowe 12V przez dodatkowy ściemniacz 1-10V - TAK, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) - NIE, transformator rdzeniowy kolumnowy - NIE