Łącznik z czujnikiem ruchu beżowy BMCR11T.01/12
Indeks:
BMCR11T.01/12
EAN:
ID:
62216
Łącznik z czujnikiem ruchu z zabezpieczeniem przed nieuprawnionym dostępem do elementów sterujących (moduł) 20–500 W, beż   Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Łącznik z czujnikiem ruchu beżowy BMCR11T.01/12 4.42 1 5 32
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.
ocena: 4.42 / 5
OCENY NIE SĄ WERYFIKOWANE Nie oceniłeś jeszcze tego produktu.
Liczba oddanych głosów: 32
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
SeriaSimon Basic
Nazwa produktu/Rodzajłącznik z czujnikiem ruchu
Kolorbeżowy
Typ produktumoduł
Napięcie znamionowe230V
Rodzaj podłączenia / Typ zaciskuzaciski śrubowe
Stopień ochrony IPIP20
Klasa ETIMEC000133 Czujnik ruchu kompletny
Rodzaj materiałutworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
Zabezpieczenie powierzchninaturalne
Wykończenie powierzchnibłyszczące
Sposób montażu [ETIM]montaż podtynkowy
Sposób mocowaniapazurki / wkręty
Wysokość produktu75mm
Szerokość produktu75mm
Głębokość produktu51mm
Głębokość wbudowania28mm
Ilość w opakowaniu zbiorczym10
Jednostka miaryszt.
EAN opakowanie jednostkowe5902787555597
Typ opak. jedn.pudełko zamykane
Wys. opak. jedn.8.5cm
Szer. opak. jedn.8.5cm
Dł. opak. jedn.5.5cm
Waga jedn.0.1244kg
EAN13 opak.5902787555597
Typ opak. zbiorczegopudełko zamykane
Wys. opak. zbiorczego10cm
Szer. opak. zbiorczego19cm
Dł. opak. zbiorczego23cm
ModelCzujnik ruchu
Zakres częstotliwości50-50Hz
Do źrodeł światłaLED - NIE, świetlówka kompaktowa (energooszczedna) - NIE, świetlówka liniowa - NIE, żarówki 230V - TAK, żarówki halogenowe 230V -TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator elektroniczny - TAK, żarówki halogenowe 12V- transformator rdzeniowy toroidalny - TAK, urządzenia z silnikiem elektrycznym (wentylatory) - NIE, transformator rdzeniowy kolumnowy - NIE