Ładowarka USB podwójna, C+A, (moduł), 3,1A, 30W, 230V, beżowy Simon Basic BMEC2CAQ.01/12
Indeks:
BMEC2CAQ.01/12
EAN:
ID:
226052
Ładowarka 2xUSB CA beż Seria Simon Basic Nazwa produktu/Rodzaj ładowarka USB, ładowarka USB podwójna Kolor beżowy Typ produktu moduł Prąd znamionowy 3.1A Napięcie znamionowe 230V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku zaciski śrubowe Stopień ochrony IP IP20...
Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Wtorek, za 5 dni.
2 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Ładowarka USB podwójna, C+A, (moduł), 3,1A, 30W, 230V, beżowy Simon Basic BMEC2CAQ.01/12 5 1 5 1
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
Ładowarka 2xUSB CA beż
  • Seria Simon Basic
  • Nazwa produktu/Rodzaj ładowarka USB, ładowarka USB podwójna
  • Kolor beżowy
  • Typ produktu moduł
  • Prąd znamionowy 3.1A
  • Napięcie znamionowe 230V
  • Rodzaj podłączenia / Typ zacisku zaciski śrubowe
  • Stopień ochrony IP IP20
  • Rodzaj materiału tworzywo sztuczne, PC, bezhalogenowe
  • Zabezpieczenie powierzchni naturalne
  • Wykończenie powierzchni błyszczące
  • Sposób montażu montaż podtynkowy
  • Sposób mocowania pazurki / wkręty
  • Wysokość produktu 77mm
  • Szerokość produktu 77mm
  • Głębokość produktu 42mm
  • Głębokość wbudowania 30mm
  • Ilość w opakowaniu zbiorczym 10
  • Jednostka miary szt.
  • EAN opakowanie jednostkowe 5902787898809
  • Typ opak. jedn. woreczek zgrzewany
  • Wys. opak. jedn. 12cm
  • Szer. opak. jedn. 11cm
  • Długość opakowania jednostkowego 5cm
  • Waga produktu w opakowaniu jednostkowym 0.085kg
  • Typ opakowania zbiorczego pudełko zamykane
  • Wysokość opakowania zbiorczego 10cm
  • Szerokość opakowania zbiorczego 19cm
  • Długość opakowania zbiorczego 32cm
  • Grupa produktowa Gniazda i włączniki
  • Kategoria produktu Ładowarki USB
  • Podkategoria produktu Ładowarka USB
  • Paleta kolorystyczna beżowy
  • USB C+A
  • Maksymalna moc ładowania 30W
  • Moc ładowania A+C: 15,0W (5,0V/3,0A), A/C: 30 W (5,0V/3,0A, 9,0V/3,0A, 12,0V/2,5A, 15,0V/2,0A, 20,0V/1,5A)