Mediaport Indesk 2x250V typ E + ładowarka USB A-C kabel aluminium czarny Simon480 48530E30BK00000-40
Indeks:
48530E30BK00000-40
EAN:
ID:
178743
Seria: Simon 480 Nazwa produktu/Rodzaj: mediaport Indesk: 2x250V typ E+ładowarka USB A-C Kolor: aluminium, czarny Napięcie znamionowe: 250V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: kabel Stopień ochrony IP: IP20 Uwagi: wymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm Rodzaj materiału: anodyzowane aluminium, bezhalogenowe, poliwęglan Wykończenie powierzchni: błyszczące Sposób mocowania: wewnętrzne wsporniki montażowe Wysokość produktu: 61mm Szerokość produktu: 55mm...
10 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Mediaport Indesk 2x250V typ E + ładowarka USB A-C kabel aluminium czarny Simon480 48530E30BK00000-40 5 1 5 1
  • Seria: Simon 480
  • Nazwa produktu/Rodzaj: mediaport Indesk: 2x250V typ E+ładowarka USB A-C
  • Kolor: aluminium, czarny
  • Napięcie znamionowe: 250V
  • Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: kabel
  • Stopień ochrony IP: IP20
  • Uwagi: wymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm
  • Wysokość produktu: 61mm
  • Szerokość produktu: 55mm
  • Jednostka miary: szt.
  • EAN opakowanie jednostkowe: 8421053296103
  • Klasa ETIM: EC002759 Listwa zasilająca biurkowa
  • Ilość modułów K45: 5× K45
  • Długość produktu: 294mm