Gniazdo meblowe zest 1x250V typ E + ładowarka USB typ C kabel czarny Simon480 48330E10E000000-44
Indeks:
48330E10E000000-44
EAN:
ID:
178697
Seria: Simon 480 Nazwa produktu/Rodzaj: gniazdo meblowe zest: 1x250V typ E+ładowarka USB typ C Kolor: czarny Napięcie znamionowe: 250V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: kabel Stopień ochrony IP: IP20 Uwagi: wymagana grubość blatu min. 10 mm - max. 35 mm, wymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm Rodzaj materiału: bezhalogenowe, poliwęglan Wykończenie powierzchni: błyszczące Sposób mocowania: wewnętrzne wsporniki montażowe Wysokość produktu: 70mm Szerokość...
117 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Gniazdo meblowe zest 1x250V typ E + ładowarka USB typ C kabel czarny Simon480 48330E10E000000-44 5 1 5 1
  • Seria: Simon 480
  • Nazwa produktu/Rodzaj: gniazdo meblowe zest: 1x250V typ E+ładowarka USB typ C
  • Kolor: czarny
  • Napięcie znamionowe: 250V
  • Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: kabel
  • Stopień ochrony IP: IP20
  • Uwagi: wymagana grubość blatu min. 10 mm - max. 35 mm, wymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm
  • Wysokość produktu: 70mm
  • Szerokość produktu: 96mm
  • Głębokość wbudowania: 81mm