Gniazdo meblowe zest 1x250V typ E + ładowarka USB typ A kabel biały Simon480 48330E10C000000-33
Indeks:
48330E10C000000-33
EAN:
ID:
178694
Seria: Simon 480 Nazwa produktu/Rodzaj: gniazdo meblowe zest: 1x250V typ E+ładowarka USB typ A Kolor: biały Napięcie znamionowe: 250V Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: kabel Stopień ochrony IP: IP20 Uwagi: wymagana grubość blatu min. 10 mm - max. 35 mm, wymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm Rodzaj materiału: bezhalogenowe, poliwęglan Wykończenie powierzchni: błyszczące Sposób mocowania: wewnętrzne wsporniki montażowe Wysokość produktu: 70mm Szerokość...
Więcej szczegółów
Kontakt-Simon
do 48h
Jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy).
U Ciebie najpóźniej w Poniedziałek, za 5 dni.
148 szt.
Deklarowana przez producenta ilość dostępna do zamówienia w jego magazynie.
Stan magazynowy aktualizowany jest przynajmniej raz dziennie.
Gniazdo meblowe zest 1x250V typ E + ładowarka USB typ A kabel biały Simon480 48330E10C000000-33 5 1 5 1
2 lata
Użyj konfiguratora Kontakt-Simon
ułatwi Ci on dobór osprzętu elektroinstalacyjnego
  • Seria: Simon 480
  • Nazwa produktu/Rodzaj: gniazdo meblowe zest: 1x250V typ E+ładowarka USB typ A
  • Kolor: biały
  • Napięcie znamionowe: 250V
  • Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: kabel
  • Stopień ochrony IP: IP20
  • Uwagi: wymagana grubość blatu min. 10 mm - max. 35 mm, wymagana grubość blatu min. 18 mm - max. 40 mm
  • Rodzaj materiału: bezhalogenowe, poliwęglan
  • Wykończenie powierzchni: błyszczące
  • Sposób mocowania: wewnętrzne wsporniki montażowe
  • Wysokość produktu: 70mm
  • Szerokość produktu: 96mm
  • Głębokość wbudowania: 81mm