PF1203L
5906881180655
162149
Listwa podblatowa zasilająca 3 gniazda 1,4 m Podblatowa listwa zasilająca to przydatne urządzenie w kuchni lub biurze gdy np. potrzebujemy naładować telefon. Panel listwy można chować oraz wysuwać w zależności od potrzeb. Wyposażona jest w blokadę by panel się sam nie opuszczał. Posiada 3 gniazda typu E (francuskie) z uziemieniem i zabezpieczeniem przed dziećmi. Prąd znamionowy wynosi 230 V a maksymalne obciążenie 3 gniazd 16A (3680 W). Przewód listwy ma długość 1,4m. Listwa podblatowa w...
Listwa podblatowa zasilająca 3 gniazda 1,4 m Podblatowa listwa zasilająca to przydatne urządzenie w kuchni lub biurze gdy np. potrzebujemy naładować telefon. Panel listwy można chować oraz wysuwać w zależności od potrzeb. Wyposażona jest w blokadę by panel się sam nie opuszczał. Posiada 3 gniazda typu E (francuskie) z uziemieniem i zabezpieczeniem przed dziećmi. Prąd znamionowy wynosi 230 V a maksymalne obciążenie 3 gniazd 16A (3680 W). Przewód listwy ma długość 1,4m. Listwa podblatowa w kolorze szarym i czarnym przez swój unikalny wygląd będzie pasować do nowoczesnych wnętrz.Montaż listwy podblatowej Listwa podblatowa posiada stopień ochrony IP20 i odpowiednia jest by montować ją w pomieszczeniach, w których nie występuje nadmierna wilgotność np. kuchnia, sypialnia, biuro. Montaż listwy DPM PF1203L nie jest trudny. By bezproblemowo zamontować listwę w blacie należy wywiercić otwór o średnicy 6,4 cm a następnie umieścić w nim listwę. Blat nie może być cieńszy niż 1,5 cm. Dzięki montażu w blacie oraz możliwości chowania panelu można zaoszczędzić dużo miejsca. Specyfikacja technicznarodzaj: listwa podblatowailość gniazdek: 3 gniazdastopień ochrony: IP20montaż: otwór w blaciedługość przewodu: 1,4 mkolor: szary i czarny Kod towaru PF1203L Podatek VAT 23% Waga... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Kod towaru | PF1203L |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,7600 kg |
| Waga netto | 0,6700 kg |
| Symbol | C.04.00 Listwy meblowe |
| EAN | 5906881180655 |
| Ilość gniazd U | 3 |
| Uziemienie | tak |
| Włącznik | nie |
| Filtr przepięciowy | nie |
| Filtr przeciążeniowy | nie |
| Długość U | 1,5 m |
| Kolor U | czarny/aluminium |
| Obciążenie | 16 A |
| Opakowanie | blister |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
| Kolor | Aluminium |
| Rodzaj | Gniazdo meblowe |
| Montaż | Wpuszczany |
| Konfiguracja | 3x 230V |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".