Zasilacz do notebooka 5-20V/3-3.25A 65W Power Delivery USB-C 1,2m LXAKND70
Indeks:
LXAKND70
EAN:
ID:
195388
Zasilacz do notebooka 5-20V/3-3.25A 65W Power Delivery USB-C 1,2m Zasilacz sieciowy Akyga® AK-ND-70 to uniwersalne źródło zasilania urządzeń mobilnych. Złącze USB typu C zapewnia zgodność z większością smartfonów, tabletów oraz laptopów dostępnych na rynku. Dzięki obsłudze standardu ładowania Power Delivery ładowanie urządzeń jest niezwykle bezpieczne. Ładowarka sieciowa dostosowuje napięcie i prąd z zakresu 5 - 20 V / 3 - 3,25 A w zależności od zasilanego urządzenia. W...
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz do notebooka 5-20V/3-3.25A 65W Power Delivery USB-C 1,2m LXAKND70 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz do notebooka 5-20V/3-3.25A 65W Power Delivery USB-C 1,2m Zasilacz sieciowy Akyga® AK-ND-70 to uniwersalne źródło zasilania urządzeń mobilnych. Złącze USB typu C zapewnia zgodność z większością smartfonów, tabletów oraz laptopów dostępnych na rynku. Dzięki obsłudze standardu ładowania Power Delivery ładowanie urządzeń jest niezwykle bezpieczne. Ładowarka sieciowa dostosowuje napięcie i prąd z zakresu 5 - 20 V / 3 - 3,25 A w zależności od zasilanego urządzenia. W ten sposób parametry ładowania zawsze odpowiadają wymaganiom podłączonego urządzenia. Ponadto zastosowany standard Quick Charge 3.0 sprawia, że proces ładowania urządzeń jest nawet 4-krotnie szybszy niż w przypadku standardowej ładowarki. Co więcej, adapter wyposażono w komplet zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP) gwarantujących bezpieczną i stabilną pracę zarówno zasilanych urządzeń, jak i samego zasilacza. Dodatkowe bezpieczeństwo dla sprzętu zapewnia zastosowana technologia tzw. łagodnego startu, która minimalizuje szok związany z udarem prądu w trakcie podłączania urządzenia. Natomiast niewielkie wymiary produktu oraz długi 1,2 m przewód zapewniają wygodę podczas użytkowania.
  • Kod produktu : AK-ND-70
  • Typ produktu: Zasilacz sieciowy
  • Seria: Dedicated
  • Napięcie zasilające: 100-240 V
  • Pobór prądu: < 1.5 A
  • Długość kabla wyjściowego: 1.2 m
  • Kolor produktu: Czarny
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
Napięcie12V, 5V, 19V, 19.5V, 18V, 18.5V, 20V, 15V, 16V, 9V