Zasilacz do notebooka 5-20V/2.25-3A 45W Power Delivery USB-C 1,2m LXAKND60
Indeks:
LXAKND60
EAN:
ID:
195389
Zasilacz do notebooka 5-20V/2.25-3A 45W Power Delivery USB-C 1,2m Akyga® AK-ND-60 to uniwersalny zasilacz sieciowy, który naładuje dowolne urządzenie wyposażone w port USB-C . Może to być zarówno małe urządzenie mobilne, takie jak smartfon, czy tablet, jak i większe typu laptop. Dzięki zastosowanemu standardowi ładowania Power Delivery ładowanie urządzeń jest niezwykle bezpieczne. Zasilacz płynnie dostosowuje napięcie i prąd z zakresu 5 - 20 V / 2,25 - 3 A w zależności od...
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Zasilacz do notebooka 5-20V/2.25-3A 45W Power Delivery USB-C 1,2m LXAKND60 5 1 5 1
2 lata
Zasilacz do notebooka 5-20V/2.25-3A 45W Power Delivery USB-C 1,2m Akyga® AK-ND-60 to uniwersalny zasilacz sieciowy, który naładuje dowolne urządzenie wyposażone w port USB-C . Może to być zarówno małe urządzenie mobilne, takie jak smartfon, czy tablet, jak i większe typu laptop. Dzięki zastosowanemu standardowi ładowania Power Delivery ładowanie urządzeń jest niezwykle bezpieczne. Zasilacz płynnie dostosowuje napięcie i prąd z zakresu 5 - 20 V / 2,25 - 3 A w zależności od zasilanego urządzenia. W ten sposób parametry ładowania zawsze odpowiadają wymaganiom podłączonego urządzenia. Ponadto adapter charakteryzuje się nawet 4-krotnie szybszym ładowaniem od standardowej ładowarki. Dzieje się to za sprawą zgodności zasilacza ze standardem Quick Charge 3.0. Co więcej, adapter posiada komplet zabezpieczeń (OVP, OCP, OPP, OTP, SCP) gwarantujących bezpieczną i stabilną pracę zarówno zasilanych urządzeń, jak i samego zasilacza. Dodatkowe bezpieczeństwo dla sprzętu zapewnia zastosowana technologia tzw. łagodnego startu, która minimalizuje szok związany z udarem prądu w trakcie podłączania urządzenia.
  • Kod produktu: AK-ND-60
  • Typ produktu: Zasilacz sieciowy
  • Seria: Dedicated
  • Napięcie zasilające: 100-240 V
  • Pobór prądu: < 1.5 A
  • Długość kabla wyjściowego: 1.2 m
  • Maksymalna moc: 45 W
  • Wtyk gniazda zasilania: CEE 7/16 (Europlug)
  • Parametry zasilania USB: 5 V / 3 A, 9 V / 3 A, 12 V / 3 A, 15 V / 3 A, 20 V / 2.25 A
  • Kolor produktu: Czarny
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
Napięcie12V, 5V, 19V, 19.5V, 18V, 18.5V, 20V, 15V, 16V, 9V