Tryb Range Extender umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych. Miniaturowe wymiary i możliwość montażu w gnieździe zasilającym pozwalają na łatwe umieszczenie urządzenia w miejscu docelowym. Łatwe zwiększanie zasięgu sieci bezprzewodowej za pomocą przycisku Range Extender. Port Ethernet umożliwia podłączanie urządzeń za pomocą kabla Ethernet. Aplikacja TP-Link Tether pozwala na łatwe zarządzanie wzmacniaczem...
Tryb Range Extender umożliwia rozszerzenie zasięgu sieci bezprzewodowej w miejscach trudnych do okablowania i dotychczas niedostępnych. Miniaturowe wymiary i możliwość montażu w gnieździe zasilającym pozwalają na łatwe umieszczenie urządzenia w miejscu docelowym. Łatwe zwiększanie zasięgu sieci bezprzewodowej za pomocą przycisku Range Extender. Port Ethernet umożliwia podłączanie urządzeń za pomocą kabla Ethernet. Aplikacja TP-Link Tether pozwala na łatwe zarządzanie wzmacniaczem za pomocą smartfona. URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE Tryby pracy Wzmacniacz sygnału Punkt dostępowy CECHY SPRZĘTOWE Typ wtyczki EU Porty 1 port Ethernet 10/100 Mb/s (RJ45) Przyciski WPS, Reset Zasilanie wejściowe 100-240V~50/60Hz Pobór mocy Około 3 W Wymiary (S x G x W) 110,0 x 65,8 x 75,2 mm (4,3 x 2,6 x 3,0 cala) Antena 2 anteny wewnętrzne WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b Częstotliwość pracy 2,4~2,4835 GHz Prędkość transmisji 11n: Do 300 Mb/s (dynamicznie) 11g: Do 54 Mb/s (dynamicznie) 11b: Do 11 Mb/s (dynamicznie) Tryby pracy Range... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE | |
|---|---|
| Tryby pracy | Wzmacniacz sygnału Punkt dostępowy |
| CECHY SPRZĘTOWE | |
|---|---|
| Typ wtyczki | EU |
| Porty | 1 port Ethernet 10/100 Mb/s (RJ45) |
| Przyciski | WPS, Reset |
| Zasilanie wejściowe | 100-240V~50/60Hz |
| Pobór mocy | Około 3 W |
| Wymiary (S x G x W) | 110,0 x 65,8 x 75,2 mm (4,3 x 2,6 x 3,0 cala) |
| Antena | 2 anteny wewnętrzne |
| WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ | |
|---|---|
| Standardy bezprzewodowe | IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b |
| Częstotliwość pracy | 2,4~2,4835 GHz |
| Prędkość transmisji | 11n: Do 300 Mb/s (dynamicznie) 11g: Do 54 Mb/s (dynamicznie) 11b: Do 11 Mb/s (dynamicznie) |
| Tryby pracy | Range Extender/Access Point |
| Czułość odbiornika | 270M: -68dBm@10% PER 130M: -68dBm@10% PER 108M: -68dBm@10% PER 54M: -68dBm@10% PER 11M: -85dBm@8% PER 6M: -88dBm@10% PER 1M: -90dBm@8% PER |
| Funkcje transmisji bezprzewodowej | WMM (Wi-Fi Multimedia) Filtrowanie adresów MAC Statystyki transmisji bezprzewodowej Logowanie z użyciem nazwy domenowej |
| Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej | 64/128/152-bitowe WEP, WPA-PSK / WPA2-PSK |
| Moc transmisji | <, 20 dBm (EIRP) |
| INNE | |
|---|---|
| Certyfikaty | CE, RoHS |
| Zawartość opakowania | TL-WA850RE Instrukcja szybkiej instalacji |
| Wymagania systemowe | Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista lub Windows 7, 8, 10, Mac® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux. |
| Środowisko pracy | Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉) Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉) Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%; niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%; niekondensująca |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".