HWD-6104MH-G2 Hikvision Hiwatch to rejestrator hybrydowy, który pozwoli Ci stworzyć profesjonalny i wielofunkcyjny system monitoringu CCTV na terenie obiektów różnego typu. Urządzenie pozwala na jednoczesne odtwarzanie obrazu z 4 kanałów i zapewnia obsługę 1 interfejsu SATA z możliwością podłączenia HDD 6 TB. System kompresji H.265+ pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku i zwiększyć wydajność urządzenia aż o 75% Rejestrator: współpracuje z kamerami opartymi o technologie TVI, CVI, AHD...
HWD-6104MH-G2 Hikvision Hiwatch to rejestrator hybrydowy, który pozwoli Ci stworzyć profesjonalny i wielofunkcyjny system monitoringu CCTV na terenie obiektów różnego typu. Urządzenie pozwala na jednoczesne odtwarzanie obrazu z 4 kanałów i zapewnia obsługę 1 interfejsu SATA z możliwością podłączenia HDD 6 TB. System kompresji H.265+ pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku i zwiększyć wydajność urządzenia aż o 75% Rejestrator: współpracuje z kamerami opartymi o technologie TVI, CVI, AHD oraz CVBS, o przetwornikach do 4 Mpx, zapewnia wygodną konfigurację i prostotę obsługi, jest dostosowany do przesyłu sygnału za pomocą UTP oraz kabla koncentrycznego, został wyposażone w zaawansowane technologie rejestracji obrazu oraz dodatkowe funkcje, które zapewniają mu niezawodną pracę przez lata. Sięgnij po ten model, jeśli potrzebujesz niezawodnego, 4-kanałowego rejestratora oferującego bezkompromisową jakość w dobrej cenie. Potrzebujesz urządzenia o innych parametrach? Skontaktuj się z doradcami Ivel.pl, którzy pomogą wybrać właściwy sprzęt do monitoringu. Główne cechy: Automatycznie dostosowujące się wejście sygnałowe HDTVI/HDCVI/ AHD/CVBS Rozdzielczość 4 MP@8 kl./s lub 2 MP@15 kl./s plus 2-kanałowe wejście IP 4 MP Kompresja H.265+ włączana jednym... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
HWD-6104MH-G2 Hikvision Hiwatch to rejestrator hybrydowy, który pozwoli Ci stworzyć profesjonalny i wielofunkcyjny system monitoringu CCTV na terenie obiektów różnego typu. Urządzenie pozwala na jednoczesne odtwarzanie obrazu z 4 kanałów i zapewnia obsługę 1 interfejsu SATA z możliwością podłączenia HDD 6 TB. System kompresji H.265+ pozwala zaoszczędzić miejsce na dysku i zwiększyć wydajność urządzenia aż o 75%
Sięgnij po ten model, jeśli potrzebujesz niezawodnego, 4-kanałowego rejestratora oferującego bezkompromisową jakość w dobrej cenie. Potrzebujesz urządzenia o innych parametrach? Skontaktuj się z doradcami Ivel.pl, którzy pomogą wybrać właściwy sprzęt do monitoringu.
| Model | HWD-6104MH-G2 |
| Wejścia Wideo/Audio | |
| Kompresja wideo | H.265+/H.265/H.264+/H.264 |
| Wejście wideo Analog | 4-kanały |
| Interfejs | BNC (1.0 Vp-p, 75 Ω) |
| Wejście Turbo HD | 4MP,3MP, 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 Uwaga: Syganł wejściowy 3 MP jest dostępny tylko dla pierszego kanału HWD-6104MH-G2 |
| Wejście AHD | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| Wejście HDCVI | 1080p25, 1080p30, 720p25, 720p30 |
| Wejście CVBS | Wspiera |
| Wejście IP wideo | 2-ch |
| Rozdzielczość | do 4MP |
| Kompresja Audio | G.711u |
| Wejście Audio /Dwustronne wejście audio | 1-ch, RCA (2.0 Vp-p, 1 KΩ) |
| Wyjścia Wideo/Audio | |
| Wyjścia HDMI/VGA | 1-ch, 1920 × 1080/60Hz,1280 × 1024/60Hz, 1280 × 720/60Hz, 1024 × 768/60Hz |
| Rozdzielczość kodowania | Gdy tryb 4MP Lite wyłączony: 4 MP/4MP Lite/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF Gdy tryb 4MP Lite włączony: 4 MP lite/3 MP/1080p lite/720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF Gdy tryb 1080p Lite wyłączony: 4 MP/3 MP/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF Gdy tryb 1080p Lite włączony: 4 MP/3 MP/1080p lite/720p lite/WD1/4CIF/VGA/CIF |
| Ilość klatek wideo | Główny strumień: Dostęp dla 3MP strumienia: 3 MP@15 kl/s ; Dostęp dla 720p strumienia: 720p/VGA/WD1/4CIF/CIF@25 kl/s (P)/30 kl/s (N) Gdy tryb 4MP wyłączony: Dostęp dla 4MP strumienia: 4 MP@8 kl/s; 4 MP lite/1080p/720p/WD1/4CIF/VGA/CIF@15 kl/s (N) Gdy tryb 4MP Lite włączony: Dostęp dla strumienia 4MP: 4 MP lite@15 kl/s;1080p lite/720p lite/VGA/WD1/4CIF/CIF@25 kl/s (P)/30 kl/s (N) Gdy tryb 1080p Lite wyłączony: Dostęp dla strumienia 1080p: 1080p /720p@15 kl/s; VGA/WD1/4CIF/CIF@25 kl/s (P)/30 kl/s (N) Gdy tryb 1080p Lite włączony: Dostęp dla strumienia 1080p: 1080p lite/720p lite/VGA/WD1/4CIF/CIF@25 kl/s (P)/30 kl/s (N) |
| Podstrumień: WD1/4CIF/2CIF@12kl/s; CIF/QVGA/QCIF@25 kl/s (P)/30 kl/s (N) | |
| Wideo bit rate | 32Kbps do 4 Mbps |
| Wyjścia Audio | 1-ch, RCA (Linear, 1 KΩ) |
| Audio bit rate | 64Kbps |
| Podwójny strumień | Wspiera |
| Typ strumiania | Wideo, Wideo Audio |
| Jednoczesne odtwarzanie | 4-kan |
| Zarządzanie siecią | |
| Ilość użytkowników | 32 |
| Protokoły sieciowe | TCP/IP, PPPoE, DHCP, Hik-Connect, DNS, DDNS, NTP, SADP, SMTP, NFS, iSCSI, UPnP™, HTTPS |
| Dysk twardy | |
| SATA | Interfejs 1 SATA |
| Pojemność | do 6 TB pojemności na każdy dysk |
| Interfejs zewnętrzny | |
| Interfejs sieciowy | self-adaptive Ethernet interface |
| USB | Tylny panel: 2 × USB 2.0 |
| Ogólne | |
| Zasilanie | 12 VDC |
| Pobór mocy (bez HDD) | ≤ 8 W |
| Temperatura pracy | -10 ºC do +55 ºC (14 ºF do 131 ºF) |
| Wildotność | 10% do 90% |
| Wymiary (W×D×H) | 260 × 222 × 45 mm (10.2 × 8.7 × 1.8 inch) |
| Waga (bez HDD) | ≤ 0.8 kg (1.8 lb) |
| Wysyłka w ciągu | 24h |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".