VTAC8477
3800157647908
135121
Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości Kompatybilny ze wszystkimi systemami kamer DVR do...
Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości Kompatybilny ze wszystkimi systemami kamer DVR do monitoringu TVI, CVI, AHD, CVBS CCTV Przesyła sygnał wideo i dostarcza prąd stały do kamer bezpieczeństwa Pozłacany rdzeń ze złączem męskim typu BNC Niklowane trwałe złącza męskie i żeńskie DC Cechy produktu Symbol 8477 Kod kreskowy EAN 3800157647908 Kod produktu VT-5128 Natężenie prądu 1.0A Kolor obudowy Czarny Typ Audio Video Rozmiar montażowy 18m. Długość przewodu 18m Waga produktu 0,342 Objętość 0,00085 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 60 ETIM EC001635 Kod CN 8544 42 90 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Symbol | 8477 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157647908 |
| Kod produktu | VT-5128 |
| Natężenie prądu | 1.0A |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Typ | Audio Video |
| Rozmiar montażowy | 18m. |
| Długość przewodu | 18m |
| Waga produktu | 0,342 |
| Objętość | 0,00085 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 60 |
| ETIM | EC001635 |
| Kod CN | 8544 42 90 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".