G61D105
5905548277356
111807
Kamera LeśnaEl Home HC-05G6 dzięki wodoodpornej obudowie o wspłczynniku ochrony IP54, pokrytej kamuflażem idealnie nadaje się jako dyskretne uzupełnienie systemu monitoringu lub kamera służąca do obserwacji siedlisk zwierząt. Kamera zasilana jest 4 bateriami typu AA, ktre pozwalają na ok. 3 miesięczną pracę w trybie czuwania. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w port umożliwiający podłączenie zasilacza DC 6V/ 1A). Obraz wideo wraz z dźwiękiem rejestrowany jest na karcie pamięci...
Kamera LeśnaEl Home HC-05G6 dzięki wodoodpornej obudowie o wspłczynniku ochrony IP54, pokrytej kamuflażem idealnie nadaje się jako dyskretne uzupełnienie systemu monitoringu lub kamera służąca do obserwacji siedlisk zwierząt. Kamera zasilana jest 4 bateriami typu AA, ktre pozwalają na ok. 3 miesięczną pracę w trybie czuwania. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w port umożliwiający podłączenie zasilacza DC 6V/ 1A). Obraz wideo wraz z dźwiękiem rejestrowany jest na karcie pamięci microSD o maks. pojemność 32GB. Za dnia kamera wykonuje kolorowe zdjęcia i filmy, a w nocy może rejestrować monochromatyczny obraz. Dzięki 30 diodom podczerwieni obraz może być rejestrowany nawet w całkowitej ciemności. Dane ogólne - Zasilanie Baterie – 4 x AA / Zasilanie zewnętrzne DC 6V 1000mA Stopień ochrony IP54 Temperaturowy zakres pracy -12 °C do + 50 °C Wymiary 129 x 93 x 39 mm Waga 175g Zapis zdjęć - Rozdzielczość zdjęcia 5/8/12 MP Format pliku JPG Tryb poklatkowy 5min/30min/1h Tryb wielu zdjęć (serii) do 9 zdjęć podczas wykrycia ruchu Znacznik (zdjęcia/film) data, godzina, temperatura (°C/°F) i faza księżyca Nagrywanie filmu - Rozdzielczość filmu 1440 x 1080 / 15fps ( klatek na sekundę) Format pliku AVI/ kodek... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Kamera LeśnaEl Home HC-05G6 dzięki wodoodpornej obudowie o wspłczynniku ochrony IP54, pokrytej kamuflażem idealnie nadaje się jako dyskretne uzupełnienie systemu monitoringu lub kamera służąca do obserwacji siedlisk zwierząt.
Kamera zasilana jest 4 bateriami typu AA, ktre pozwalają na ok. 3 miesięczną pracę w trybie czuwania. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w port umożliwiający podłączenie zasilacza DC 6V/ 1A).
Obraz wideo wraz z dźwiękiem rejestrowany jest na karcie pamięci microSD o maks. pojemność 32GB. Za dnia kamera wykonuje kolorowe zdjęcia i filmy, a w nocy może rejestrować monochromatyczny obraz. Dzięki 30 diodom podczerwieni obraz może być rejestrowany nawet w całkowitej ciemności.
| Dane ogólne | - |
| Zasilanie | Baterie – 4 x AA / Zasilanie zewnętrzne DC 6V 1000mA |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Temperaturowy zakres pracy | -12 °C do + 50 °C |
| Wymiary | 129 x 93 x 39 mm |
| Waga | 175g |
| Zapis zdjęć | - |
| Rozdzielczość zdjęcia | 5/8/12 MP |
| Format pliku | JPG |
| Tryb poklatkowy | 5min/30min/1h |
| Tryb wielu zdjęć (serii) | do 9 zdjęć podczas wykrycia ruchu |
| Znacznik (zdjęcia/film) | data, godzina, temperatura (°C/°F) i faza księżyca |
| Nagrywanie filmu | - |
| Rozdzielczość filmu | 1440 x 1080 / 15fps ( klatek na sekundę) |
| Format pliku | AVI/ kodek H.264 |
| Długość sekwencji wideo | od 10 do 90 sekund |
| Tryb przechwytywania | kolorowy w dzień, czarno biały w nocy |
| Nagrywanie dźwięku | automatycznie |
| Pamięć zewnętrzna | karta Micro SD/SDHC (do 32gb) |
| System detekcji | - |
| Czujnik ruchu | czujnik podczerwieni (PIR) |
| Kąt detekcji | 60° |
| Prędkość wyzwalania | 1.1 sekundy |
| Interwał wyzwalania | od 1 sek. do 30min. |
| System oświetlenia nocnego | - |
| Oświetlenie LED | 30 diód |
| Zasięg lampy błyskowej | do 20 metrów |
| Ekspozycja | automatyczna regulacja poziomu podczerwieni |
| Optyczne pole widzenia | 60° |
| Dane logistyczne | - |
| Wymiary opakowania | 158 x 82 x 115 mm |
| Waga brutto | 408g |
| Rodzaj opakowania | pudełko kartonowe |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".