LXC340W-4
4897098683675
183502
Wysoka jakość 4MP: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale. Pełnia kolorów przez 24h: Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Jest to możliwe dzięki czułemu sensorowi i wbudowanym diodom LED światła punktowego. Bezprzewodowe połączenie na zewnątrz: Proste i szybkie wdrożenie dzięki łączności Wi-Fi. Wodoodporność: Niezawodna klasa szczelności IP66 zapewnia stabilne...
Wysoka jakość 4MP: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale. Pełnia kolorów przez 24h: Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Jest to możliwe dzięki czułemu sensorowi i wbudowanym diodom LED światła punktowego. Bezprzewodowe połączenie na zewnątrz: Proste i szybkie wdrożenie dzięki łączności Wi-Fi. Wodoodporność: Niezawodna klasa szczelności IP66 zapewnia stabilne działanie w warunkach panujących na zewnątrz budynku. Detekcja Smart (wykrywanie osób, detekcja ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia na obszar, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i sprawdzaj co dzieje się, gdy ktoś przekroczy ustaloną przez Ciebie granicę, wejdzie na wyznaczony obszar lub zasłoni kamerę. H.265+: Bez wykorzystywania dodatkowej przepustowości, Twoje kamery mogą przesyłać skompresowany i krystalicznie czysty obraz, jednocześnie oszczędzając miejsce na dysku, zmniejszając obciążenie sieci i obniżając koszty monitoringu bez utraty jakości obrazu. Aplikacja VIGI: Zarządzaj swoim bezpieczeństwem na wyciągnięcie ręki za pomocą aplikacji VIGI. KAMERA Przetwornik obrazu 1/3” Progressive Scan CMOS Szybkość migawki 1/3 do 1/10000 s Wolna... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
Wysoka jakość 4MP: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale.
Pełnia kolorów przez 24h: Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Jest to możliwe dzięki czułemu sensorowi i wbudowanym diodom LED światła punktowego.
Bezprzewodowe połączenie na zewnątrz: Proste i szybkie wdrożenie dzięki łączności Wi-Fi.
Wodoodporność: Niezawodna klasa szczelności IP66 zapewnia stabilne działanie w warunkach panujących na zewnątrz budynku.
Detekcja Smart (wykrywanie osób, detekcja ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia na obszar, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i sprawdzaj co dzieje się, gdy ktoś przekroczy ustaloną przez Ciebie granicę, wejdzie na wyznaczony obszar lub zasłoni kamerę.
H.265+: Bez wykorzystywania dodatkowej przepustowości, Twoje kamery mogą przesyłać skompresowany i krystalicznie czysty obraz, jednocześnie oszczędzając miejsce na dysku, zmniejszając obciążenie sieci i obniżając koszty monitoringu bez utraty jakości obrazu.
Aplikacja VIGI: Zarządzaj swoim bezpieczeństwem na wyciągnięcie ręki za pomocą aplikacji VIGI.
| KAMERA | |
|---|---|
| Przetwornik obrazu | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| Szybkość migawki | 1/3 do 1/10000 s |
| Wolna migawka | Tak |
| Czułość | 0,005 lux, 0 lux dla Światła podczerwonego/białego |
| Tryb nocny | Filtr podczerwieni |
| Przełącznik Dzień/Noc | Stały / Harmonogram / Auto |
| OBIEKTYW | |
|---|---|
| Typ | Soczewka stałoogniskowa |
| Długość ogniskowej | 4 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Pole widzenia | Poziomo : 79° Pionowo: 43° Przekątna: 93° |
| Uchwyt obiektywu | M12 |
| Odległość DORI | Wykrywanie: 80 m Obserwacja: 33 m Rozpoznanie: 16 m Identyfikacja: 8 m |
| NAGRANIA WIDEO | |
|---|---|
| Maks. rozdzielczość | 2560 X 1440 |
| Strumień główny | Liczba klatek na sekundę: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozdzielczość: 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720 |
| Strumień poboczny | Liczba klatek na sekundę: 50Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps 60Hz: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozdzielczość: 640x480, 352x288, 320x240 |
| Kontrola Bitrate | CBR, VBR |
| Kompresja wideo | Główny strumień: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Strumień poboczny: H.265/H.264 |
| Typ H.264 | Główny profil/Wysoki profil |
| H.264+ | Obsługiwany główny strumień |
| Typ H.265 | Główny profil |
| H.265+ | Obsługiwany główny strumień |
| Bitrate wideo | Główny strumień: 256 Kb/s do 3 Mb/s Strumień poboczny: 64 Kb/s do 512 Kb/s |
| DOŚWIETLENIE | |
|---|---|
| Dioda podczerwieni | Liczba: 2 Zasięg: 30m Długość fali: 850nm |
| Biała dioda LED | Liczba: 2 Zasięg: 30m |
| Kontrola doświetlenia | Auto/Harmonogram/Zawsze włączone/Zawsze wyłączone |
| RĘCZNE DOSTOSOWYWANIE KĄTA | |
|---|---|
| Zasięg | Obrót: -90° do 90° Pochylenie: -90° do 90° |
| OBRAZ | |
|---|---|
| Ustawienia obrazu | Odbicie lustrzane, Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość, Ekspozycja, WDR, Balans bieli, Zapobieganie nadmiernej ekspozycji na światło podczerwone, HLC ustalany przez oprogramowanie klienckie |
| Korekcja obrazu | BLC/3D DNR/HLC/SmartIR |
| Szeroki zakres dynamiki (WDR) | DWDR |
| SNR | ≥ 52 dB |
| Przełącznik parametrów obrazu | Tak |
| Maska prywatności | Do 4 masek |
| ROI | 1 obszar |
| Ustawienia OSD | Tak |
| FUNKCJE AUDIO | |
|---|---|
| Komunikacja dźwiękowa | Dwukierunkowa transmisja audio |
| Wejście audio | Tak |
| Wyjście audio | Tak |
| Kompresja audio | Tak |
| Próbkowanie audio | 8KHz |
| Filtrowanie szumów otoczenia | Tak |
| Bitrate audio | 64 Kb/s (G.711 alaw) |
| SIEĆ | |
|---|---|
| Bezpieczeństwo transmisji | Ochrona hasłem, Szyfrowanie HTTPS, Filtr adresów IP, Autoryzacja Digest |
| Obsługiwane protokoły | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| API | ONVIF (Profil S) |
| Jednoczesny podgląd na żywo | 3 Strumienie główne i 3 Strumienie poboczne |
| Klient | Aplikacja VIGI, VIGI Security Manager, Interfejs Web |
| Przeglądarka | Google Chrome® 57 i wyższe Firefox® 52 i wyższe Safari® 11 i wyższe Microsoft® Edge 91 i wyższe |
| Chmura | Tak |
| ONVIF | Tak |
| PORTY | |
|---|---|
| Porty sieciowe | 1 Adaptacyjny port Ethernet RJ45 10/100Mb/s |
| Alarmy | Niedostępne |
| Przycisk Reset | Tak |
| Zasilanie | Gniazdo zasilania DC |
| Przechowywanie wewnątrz urządzenia | Wbudowany slot na kartę pamięci Obsługa karty MicroSD do 256 GB |
| Wbudowany mikrofon | Tak. Rejestrowanie wszystkiego w promieniu 4,5m od kamery |
| Wbudowany głośnik | Tak |
| Audio | Niedostępne |
| ZARZĄDZANIE ALARMAMI I ZDARZENIAMI | |
|---|---|
| Zdarzenia Smart | Detekcja wtargnięcia na obszar Detekcja przekroczenia linii Detekcja osób |
| Zdarzenia podstawowe | Detekcja ruchu Detekcja sabotażu kamery Wyjątek (błędne logowanie) |
| Połączenie alarmu | Nagrywanie wideo na kartę pamięci, Wiadomości Push, Ostrzeżenie dźwiękowe, Miganie białym światłem |
| Metoda połączenia | Niedostępne |
| Wychodzące powiadomienie | Wiadomość Push |
| INFORMACJE OGÓLNE | |
|---|---|
| Zawartość opakowania | Kamera VIGI C340-W Instrukcja szybkiej instalacji Uszczelniające elementy do kabla Zasilacz Akcesoria montażowe |
| Dopuszczalna temperatura pracy | od -30 do 60 °C |
| Dopuszczalna temperatura przechowywania | -40–60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność przechowywania | 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Dopuszczalna wilgotność powietrza | 95% lub mniej (bez kondensacji) |
| Materiał | Plastik |
| Masa netto | 0,31 Kg |
| Waga brutto | 0,6 Kg |
| Zasilanie | 12V DC / 1A Współosiowa wtyczka zasilania 5.5mm |
| Anteny | Liczba: 2 Typ: Zintegrowane, dookólne 2,4GHz Zysk: 2,0dBi |
| Ochrona | IP66 |
| Wymiary produktu (D x S x W) | 80× 173 × 71 mm (bez anten) |
| Certyfikaty | CE, EAC, UKCA, RCM, Triman, BSMI, VCCI, R-NZ |
| URZĄDZENIA BEZPRZEWODOWE | |
|---|---|
| Standardy | IEEE 802.11b/g/n |
| Kanały Wi-Fi | EU: 1-13 |
| Częstotliwość pracy | 2,4 GHz |
| Moc wyjściowa | Wysoka |
| Automatyczny wybór kanału sieci bezprzewodowej | Niedostępne |
| Statystyki sieci bezprzewodowej | Niedostępne |
| Monitorowanie przepustowości | Niedostępne |
| Szerokość pasma radiowego | Auto: Niedostępne 20MHz: Tak 40MHz: Tak |
| Prędkość sieci bezprzewodowej | 11Mb/s(802.11b) 54Mb/s(802.11g) 150Mb/s(802.11n) |
| Zabezpieczenia sieci bezprzewodowej | WPA/WPA2-PSK |
| Bezprzewodowy tryb pracy | AP, AP Klient |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".