LXC300HP-4
6935364072254
184065
Wysoka rozdzielczość - 3 Mpx: Kamera VIGI C300HP nagrywa w rozdzielczości 3 Mpx; co pozwala uchwycić najdrobniejsze detale. Inteligentne wykrywanie zdarzeń (ruch, przekroczenie linii, wtargnięcie na strefę, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i zawsze kontroluj sytuację, gdy ktoś przekroczy wyznaczoną strefę, wejdzie na obszar prywatny lub zasłoni kamerę. Smart IR: Zapobieganie niedoświetleniu oddalonych obiektów oraz prześwietleniu obiektów blisko obiektywu w trybie nocnym. WDR:...
Wysoka rozdzielczość - 3 Mpx: Kamera VIGI C300HP nagrywa w rozdzielczości 3 Mpx; co pozwala uchwycić najdrobniejsze detale. Inteligentne wykrywanie zdarzeń (ruch, przekroczenie linii, wtargnięcie na strefę, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i zawsze kontroluj sytuację, gdy ktoś przekroczy wyznaczoną strefę, wejdzie na obszar prywatny lub zasłoni kamerę. Smart IR: Zapobieganie niedoświetleniu oddalonych obiektów oraz prześwietleniu obiektów blisko obiektywu w trybie nocnym. WDR: Funkcja dostosowuje kontrast oświetlenia do warunków, aby zminimalizować zacienienia i wydobyć z obrazu rzeczywistą głębię. 3D DNR: Funkcja usuwa nadmierną pikselację, aby rejestrować wyraźniejszy obraz bez zniekształceń. Tryb nocny: Kamery VIGI C300HP wyposażone są w oświetlacz podczerwieni IR, który umożliwia rejestrację obrazu w nocy w warunkach słabego oświetlenia. H.265+: Kamera nie musi wykorzystywać nadmiernie przepustowości sieci — urządzenie przesyła skompresowany obraz wideo, aby zaoszczędzić miejsce na dysku oraz zmniejszyć obciążenie sieci. Zasilanie PoE/12 V DC: Możliwość zasilania urządzenia na dwa sposoby to nie tylko większa wygoda, ale także duże ułatwienie w kwestii okablowania. Aplikacja VIGI na smartfony umożliwia zdalne zarządzanie oraz podgląd obrazu z... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Przetwornik obrazu | Progressive Scan CMOS 1/2,7 cala |
|---|---|
| Czułość | Kolor: 0,1 Lux@F2.0, 0 Lux z IR |
| Tryb nocny | Tak, dioda IR |
| Obiektyw | Dostępne dwie różne wersje: 4 mm lub 6 mm |
| Przysłona | 4 mm: F2.4 |
| Uchwyt obiektywu | M12 |
| Kąt widzenia | 4 mm, kąt widzenia w poziomie: 92°, kąt widzenia w pionie: 48° |
| Zasięg diod IR | 30m |
| Cyfrowa redukcja szumów | 3D DNR |
| WDR | DWDR |
| Stopień ochrony | IP67 |
| Bezpieczeństwo transmisji | Ochrona haseł, szyfrowanie HTTPS, filtrowanie adresów IP, uwierzytelnianie typu digest |
|---|---|
| Obsługiwane protokoły | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| API | ONVIF |
| Jednoczesny podgląd na żywo | 4 strumienie główne i 3 strumienie poboczne lub 3 strumienie główne i 5 strumieni pobocznych |
| Porty sieciowe | 1 port LAN RJ45 10/100 Mb/s |
|---|---|
| Alarmy | - |
| Przyciski | - |
| Wyjście wideo | - |
| Zawartość opakowania | Kamera sieciowa VIGI C300HP Instrukcja szybkiej instalacji Uszczelniające elementy do kabla Uchwyt montażowy Akcesoria montażowe |
|---|---|
| Dopuszczalna temperatura pracy | -30–60 °C |
| Wymiary (W X S X G) | 164,9 × 87,4 × 83,4 mm |
| Materiał | Plastik |
| Waga | 283.5g |
| Funkcje ogólne | Dwa strumienie wideo, lustrzane odwrócenie obrazu, strefy prywatności, resetowanie hasła poprzez wiadomość e-mail |
| Zasilanie | 12V DC ± 5%, Współosiowa wtyczka zasilania 5,5mm PoE (802.3af/at, class 0) |
| Zużycie energii | 12V DC: Maksymalnie 3W PoE: Maksymalnie 4W |
| Certyfikaty | CE, FCC, RCM, BSMI, VCCI, IP67, RoHS |
| Kompresja wideo | Strumień główny: H.265/H.264 Strumień poboczny: H.265/H.264 |
|---|---|
| Bitrate i obsługiwane rozdzielczości | Klatki na sekundę: 1 kl./s, 5 kl./s, 10 kl./s, 15 kl./s, 20 kl./s, 25 kl./s, 30 kl./s Rozdzielczość: 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080, 1280x720, 704x576, 640x480, 352x288, 320x240 |
| Transmisje strumieniowe wideo | Strumień główny Strumień poboczny |
| Regulacja obrazu | Odbicie, jasność, kontrast, nasycenie, ostrość, ekspozycja, WDR, balans bieli regulowany przez oprogramowanie klienta |
| Funkcje obrazu | BLC/3D DNR/zapobieganie nadmiernej ekspozycji na światło podczerwone |
| Prędkość transmisji wideo | Od 64 Kb/s do 6 Mb/s |
| Inteligentne wykrywanie zdarzeń | Wtargnięcie na wyznaczony obszar, przekroczenie wyznaczonej linii |
|---|---|
| Powiadomienia i alerty | Detekcja ruchu, sabotaż kamery, próby logowania |
| Komunikacja powiadomień | ONVIF, HTTPS |
| Ilość ROI | 1 obszar |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".