Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. Zmiana standardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku przez ok. 5 s. W przypadku transmisji wideo za...
Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. Zmiana standardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku przez ok. 5 s. W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą. Kamera spełnia klasę szczelności IP67 Standard : AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS Przetwornik : Progressive Scan CMOS Wielkość matrycy : 5 Mpx Rozdzielczość : 2560 x 1944 - 5 Mpx @ AHD / HD-TVI 2560 x 1440 - 4 Mpx @ AHD / HD-CVI / HD-TVI 1920 x 1080 - 1080p @ HD-TVI 960 x 576 - 960H @ PAL Zasięg oświetlacza IR : 30 m Regulacja mocy oświetlacza IR : Automatyczna Obiektyw : 2.8 mm Kąt widzenia : 86 ° (dane producenta) 90 ° (nasze testy)... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Kamera megapikselowa z przetwornikiem Progressive scan CMOS oraz interfejsem AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS. Interfejs AHD / HD-CVI / HD-TVI umożliwia transmisję analogowego sygnału wizyjnego za pośrednictwem kabla koncentrycznego w rozdzielczości max. 8 Mpx (4K) Podczas transmisji nie występują opóźnienia oraz zachowana jest oryginalna, wysoka jakość obrazu. Zmiana standardu AHD / HD-CVI / HD-TVI / PAL odbywa się poprzez przytrzymanie przycisku przez ok. 5 s. W przypadku transmisji wideo za pomocą skrętki i transformatorów dopasowujących impedancję, należy mieć na uwadze możliwość pojawienia się odbić sygnału oraz przenikania sygnałów między sobą. Kamera spełnia klasę szczelności IP67
| Standard: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS |
| Przetwornik: | Progressive Scan CMOS |
| Wielkość matrycy: | 5 Mpx |
| Rozdzielczość: |
|
| Zasięg oświetlacza IR: | 30 m |
| Regulacja mocy oświetlacza IR: | Automatyczna |
| Obiektyw: | 2.8 mm |
| Kąt widzenia: |
|
| Wyjście wideo: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS, 1 Vpp / 75 Ω |
| Audio: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Menu ekranowe OSD: | Menu OSD dostępne poprzez rejestrator |
| Zasilanie: | 12 V DC / 310 mA |
| Pobór mocy: | ≤ 3.7 W |
| Obudowa: | Dome, Metalowa |
| Kolor: | Biały |
| Klasa szczelności: | IP67 |
| Wandaloodporna: | Nie |
| Temperatura pracy : | -40 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.29 kg |
| Wymiary: | 90 x 83 x 79 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 300613330 |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".