Wysoka jakość 4MP: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale. Pełnia kolorów przez 24h: Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Jest to możliwe dzięki czułemu sensorowi i wbudowanym diodom LED światła punktowego. Detekcja Smart (detekcja ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia na obszar, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i sprawdzaj co dzieje się, gdy ktoś przekroczy...
Wysoka jakość 4MP: Kamera wyposażona jest w sensor o rozdzielczości 4MP, który jest w stanie uchwycić nawet najmniejsze detale. Pełnia kolorów przez 24h: Detale w pełnych kolorach dostępne są przez cały dzień, nawet w warunkach całkowitej ciemności. Jest to możliwe dzięki czułemu sensorowi i wbudowanym diodom LED światła punktowego. Detekcja Smart (detekcja ruchu, przekroczenia linii, wtargnięcia na obszar, sabotaż): Otrzymuj powiadomienia i sprawdzaj co dzieje się, gdy ktoś przekroczy ustaloną przez Ciebie granicę, wejdzie na wyznaczony obszar lub zasłoni kamerę. Inteligentne kodowanie H.265+: Bez wykorzystywania dodatkowej przepustowości, Twoje kamery mogą przesyłać skompresowany i krystalicznie czysty obraz, jednocześnie oszczędzając miejsce na dysku, zmniejszając obciążenie sieci i obniżając koszty monitoringu bez utraty jakości obrazu. PoE/12V DC: Dwie metody zasilania w znaczącym stopniu ułatwiają wykonanie okablowania kamery. Zdalny monitoring: Zarządzaj swoim bezpieczeństwem na wyciągnięcie ręki za pomocą aplikacji VIGI. KAMERA - Przetwornik obrazu 1/3” Progressive Scan CMOS Obiektyw 2,8 mm Przysłona F1.6 Uchwyt obiektywu M12 Kąt widzenia Poziomo : 102 stopni Pionowo:... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| KAMERA | - |
| Przetwornik obrazu | 1/3” Progressive Scan CMOS |
| Obiektyw | 2,8 mm |
| Przysłona | F1.6 |
| Uchwyt obiektywu | M12 |
| Kąt widzenia | Poziomo : 102 stopni Pionowo: 55 stopni Przekątna: 122 stopni |
| Tryb nocny | Filtr podczerwieni |
| Zasięg diod IR | 30m |
| Odległość oświetlenia | 30m (LED) |
| Czułość | 0 lux dla Światła podczerwonego/białego |
| Zakres obrotu/przechyłu | Obrót: 0 - 360 stopni Pochylenie: 0 - 85 stopni |
| Cyfrowa redukcja szumów | 3D DNR |
| WDR | DWDR |
| SIEĆ | - |
| Bezpieczeństwo transmisji | Ochrona hasłem, Szyfrowanie HTTPS, Filtr adresów IP, Autoryzacja Digest |
| Obsługiwane protokoły | TCP/IP, UDP, ICMP, HTTP, HTTPS, DHCP, DNS, RTSP, NTP, UPnP UDP, SSL/TLS |
| API | ONVIF |
| Jednoczesny podgląd na żywo | 3 Strumienie główne i 3 Strumienie poboczne |
| INFORMACJE OGÓLNE | - |
| Zawartość opakowania | Kamera VIGI C440 Instrukcja szybkiej instalacji Akcesoria montażowe (Śruby, Kotwy ścienne) Szablon montażowy |
| Dopuszczalna temperatura pracy | -30 – 60 st. C |
| Certyfikaty | CE, FCC, RCM, BSMI, VCCI, RoHS |
| Wymiary (W X S X G) | 123 × 123 × 84 mm |
| Materiał | Plastik |
| Funkcje ogólne | Dwa strumienie, Odbicie lustrzane, Maski prywatności, Reset hasła poprzez email, nasłuchiwanie HTTP |
| Power Supply | 12V DC +/- 5%, Współosiowa wtyczka zasilania 5.5mm PoE (802.3af/at, class 0) |
| Zużycie energii | 12V DC: Maksymalnie 5.5W PoE: Class 0 |
| WIDEO/OBRAZ | - |
| Kompresja wideo | Strumień główny: H.265+/H.265/H.264+/H.264 Strumień poboczny: H.265/H.264 |
| Bitrate i obsługiwane rozdzielczości | Strumień główny Klatki na sekundę: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozdzielczość: 2560x1440, 2304x1296, 2048x1280, 1920x1080 Strumień poboczny Klatki na sekundę: 1fps, 5fps, 10fps, 15fps, 20fps, 25fps, 30fps Rozdzielczość: 640x480, 352x288, 320x240 |
| Regulacja obrazu | Odbicie lustrzane, Jasność, Kontrast, Nasycenie, Ostrość, Ekspozycja, WDR, Balans bieli ustalany przez oprogramowania klienckie |
| Funkcje obrazu | BLC/3D DNR/Zapobieganie nadmiernej ekspozycji na światło podczerwone |
| Prędkość transmisji wideo | Strumień główny: 256 Kb/s do 4 Mb/s Strumień poboczny: 64 Kb/s do 512 Kb/s |
| INTELIGENTNE FUNKCJE | - |
| Inteligentne wykrywanie zdarzeń | Detekcja wtargnięcia na obszar Detekcja przekroczenia linii |
| Powiadomienia i alerty | Detekcja ruchu Detekcja sabotażu kamery Wyjątek (błędne logowanie) |
| Komunikacja powiadomień | Powiadomienie uruchomienia: ONVIF, HTTPS |
| Ilość ROI | 1 Region |
| PORTY | - |
| Porty sieciowe | 1 Adaptacyjny port Ethernet RJ45 10/100Mb/s |
| Wejście audio | Wbudowany mikrofon |
| Wyjście audio | Wbudowany głośnik |
| Przyciski | Reset |
| On-board Storage | Wbudowany slot na kartę pamięci microSD (do 256GB) |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".