VTAC8475
3800157647885
135119
Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości System - AHD/CVI/TVI/CVBS @1080P Minimalne...
Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości System - AHD/CVI/TVI/CVBS @1080P Minimalne natężenie światła: Color: 0.001 Lux (F1.2, AGC ON), 0 Lux (IRs on) Night Vision: 0.001 Lux (F1.2,AGC ON), 0 IRs on) Shutter: 1/50 (1/60) second~ 1/10,000 second Wysokiej jakości obiektyw 2.8mm F1.8 Typ obiektywu M12 Tryb pracy dzień - noc IR 1920 x 1080 Wyjście Video 1Vp-p Composite Output(75 ohm/BNC), Brak audio Max dystans 20 - 30 metrów Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8475 Kod kreskowy EAN 3800157647885 Kod produktu VT-5126 Napięcie wejściowe 100-240V Natężenie prądu 1A Kolor obudowy Biały Typ Audio Video Klasa szczelności IP65 Warunki pracy -10st +55st Waga produktu 0,396 Objętość 0,00153 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 50 ETIM EC001511 Kod CN 8521 10 95 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8475 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157647885 |
| Kod produktu | VT-5126 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V |
| Natężenie prądu | 1A |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Audio Video |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Warunki pracy | -10st +55st |
| Waga produktu | 0,396 |
| Objętość | 0,00153 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| ETIM | EC001511 |
| Kod CN | 8521 10 95 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".