Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości Rozdzielczość 2.0 MPix Elektroniczna migawka-...
Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości Rozdzielczość 2.0 MPix Elektroniczna migawka- 1/25---1/10000 Second Tryb dzień i noc - pełny kolor 3D DNR (Redukcja szumów) H.265 Inteligentny alarm - wykrywanie ruchu, utrata wideo, odłączenie kabla sieciowego, konflikt adresów IP Protokoły - TCP/IP, DHCP, HTTP, DNS, RTP RTSP Uniwersalne funkcje - odzyskiwanie jednym kliknięciem, podwójny strumień, dublowanie, maskowanie wideo, dostęp anonimowy Komunikacja - 1x RJ45 10M / 100M , Ethernet port Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8479 Kod kreskowy EAN 3800157647922 Kod produktu VT-5136 Napięcie wejściowe 100-240V Natężenie prądu 1A Kolor obudowy Biały Typ Audio Video Klasa szczelności IP65 Warunki pracy -10st +55st Waga produktu 0,822 Objętość 0,00624 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8479 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157647922 |
| Kod produktu | VT-5136 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V |
| Natężenie prądu | 1A |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Audio Video |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Warunki pracy | -10st +55st |
| Waga produktu | 0,822 |
| Objętość | 0,00624 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 20 |
| ETIM | EC001511 |
| Kod CN | 8521 10 95 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".