VTAC8478
3800157647915
135122
Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości Signal System - AHD/CVI/TVI/CVBS @1080P...
Opis produktu V-TAC wprowadził na rynek całkowicie nową szeroką gamę inteligentnych kamer w pełni kompatybilnych z dowolnym urządzeniem inteligentnym (telefony komórkowe, tablety lub komputery PC) dzięki integracji Wi Fi. Kamery oferują powiadomienia o wykryciu w czasie rzeczywistym za pośrednictwem poczty e-mail, wszystkie dostępne w standardowych wtyczkach UK i EU Wyposażone w wysokiej jakości przetworniki obrazu wysokiej rozdzielczości Signal System - AHD/CVI/TVI/CVBS @1080P Minimum illumination: Color: 0.001 Lux (F1.2, AGC ON), 0 Lux (IRs on) Black &, White: 0.001 Lux (F1.2,AGC ON), 0 IRs on) Shutter: 1/50 (1/60) second~ 1/10,000 second Lens - High-definition board lens 2.8mm @F1.8 Lens type M12 Frame rate 1080P@20fps Supports Protocols - TCP/IP, HTTP, DHCP, DNS, DDNS,PPPoE, SMTP, NTP Communication interface - 1 10/100Mbps adap??ve Ethernet port, RJ45 interface Infrared distance of 20-30 meters Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 8478 Kod kreskowy EAN 3800157647915 Kod produktu VT-5135 Napięcie wejściowe 100-240V Natężenie prądu 1A Kolor obudowy Biały Typ Audio Video Klasa szczelności IP65 Warunki pracy -10st +55st Waga produktu 0,396 Objętość 0,00153 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 8478 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157647915 |
| Kod produktu | VT-5135 |
| Napięcie wejściowe | 100-240V |
| Natężenie prądu | 1A |
| Kolor obudowy | Biały |
| Typ | Audio Video |
| Klasa szczelności | IP65 |
| Warunki pracy | -10st +55st |
| Waga produktu | 0,396 |
| Objętość | 0,00153 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 50 |
| ETIM | EC001511 |
| Kod CN | 8521 10 95 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".