B31B103
5905548273075
44464
Atrapa kamery AK-03B3 ma za zadanie skutecznie odstraszać złodziei oraz wandali bez ponoszenia wysokich kosztw instalacji prawdziwej kamery monitorującej. Po jej zainstalowaniu w widocznym miejscu na terenie posesji, nawet najbardziej wyrafinowany intruz zniechęci się myśląc, że teren strzeżony jest przez nowoczesny i profesjonalny system nadzoru. W rzeczywistości, AK-03B3 to obudowa prawdziwej kamery monitorującej CCTV, wyposażona dodatkowo w migającą diodę LED, co pozwala zwrcić szczeglną...
Atrapa kamery AK-03B3 ma za zadanie skutecznie odstraszać złodziei oraz wandali bez ponoszenia wysokich kosztw instalacji prawdziwej kamery monitorującej. Po jej zainstalowaniu w widocznym miejscu na terenie posesji, nawet najbardziej wyrafinowany intruz zniechęci się myśląc, że teren strzeżony jest przez nowoczesny i profesjonalny system nadzoru. W rzeczywistości, AK-03B3 to obudowa prawdziwej kamery monitorującej CCTV, wyposażona dodatkowo w migającą diodę LED, co pozwala zwrcić szczeglną uwagę na urządzenie, szczeglnie o zmroku. Urządzenie nadaje się do montażu zarwno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Najlepszym rozwiązaniem będzie instalacja atrapy na ścianie lub narożniku budynku. Instalacja przebiega w sposb prosty i szybki, za pomocą dołączonych do zestawu śrub montażowych.Atrapa zasilana jest z 2 baterii typu &bdquo,AA, ktre pozwalają na miganie diody LED w przeciągu czasu około 2-3 miesięcy. Kamera   Napięcie zasialania kamery 3 V DC Rodzaj zasilania kamery Baterie (2 x LR6 1,5V) Materiał obudowy Tworzywo sztuczne Zalecane miejsce instalacji Na zewnątrz budynków Współczynnik ochrony IP44 Wymiary kamery (W x SZ x G) 165 x 80 x 200 mm Waga netto kamery 300 g Dane logistyczne Wymiary opakowania (W x SZ x G) 145 x 215 x 85 mm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Kamera |   |
| Napięcie zasialania kamery | 3 V DC |
| Rodzaj zasilania kamery | Baterie (2 x LR6 1,5V) |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Zalecane miejsce instalacji | Na zewnątrz budynków |
| Współczynnik ochrony | IP44 |
| Wymiary kamery (W x SZ x G) | 165 x 80 x 200 mm |
| Waga netto kamery | 300 g |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary opakowania (W x SZ x G) | 145 x 215 x 85 mm |
| Waga brutto opakowania | 330 g |
| Typ opakowania | Karton |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".