VTAC7728
3800157649131
135024
Opis produktu Kompatybilny z produktami bezprzewodowymi wyposażonymi w technologię Bluetooth Miękkie nauszniki, dobre wytłumienie hałasów z zewnątrz Port AUX oraz slot kart Składane nauszniki Wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 7728 Kod kreskowy EAN 3800157649131 Kod produktu VT-6322 Napięcie wejściowe 30-42V DC Natężenie prądu 1.0A Materiał PC Kolor obudowy Niebieski Typ Audio Video...
Opis produktu Kompatybilny z produktami bezprzewodowymi wyposażonymi w technologię Bluetooth Miękkie nauszniki, dobre wytłumienie hałasów z zewnątrz Port AUX oraz slot kart Składane nauszniki Wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym Cechy produktu Napięcie 230V Symbol 7728 Kod kreskowy EAN 3800157649131 Kod produktu VT-6322 Napięcie wejściowe 30-42V DC Natężenie prądu 1.0A Materiał PC Kolor obudowy Niebieski Typ Audio Video Klasa szczelności IP20 Czas ładowania 2-3g Czas pracy Powyżej 12 godzin Pojemność baterii 3.7V, 500mAh Odległość detekcji 10m Warunki pracy -20st +45st Zgodność Urządzenia z technologią Bluetooth Waga produktu 0,439 Objętość 0,00202125 Certyfikaty CE, EMC, ROHS Marka V-TAC Gwarancja 2 Lata Opakowanie zbiorcze 60 Dodatkowe informacje W zestawie kabel do ładowania micro USB i torba do przenoszenia Parametry Obrotowe ETIM EC000663 Kod CN 8518 30 00 Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność

| Napięcie | 230V |
| Symbol | 7728 |
| Kod kreskowy EAN | 3800157649131 |
| Kod produktu | VT-6322 |
| Napięcie wejściowe | 30-42V DC |
| Natężenie prądu | 1.0A |
| Materiał | PC |
| Kolor obudowy | Niebieski |
| Typ | Audio Video |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Czas ładowania | 2-3g |
| Czas pracy | Powyżej 12 godzin |
| Pojemność baterii | 3.7V, 500mAh |
| Odległość detekcji | 10m |
| Warunki pracy | -20st +45st |
| Zgodność | Urządzenia z technologią Bluetooth |
| Waga produktu | 0,439 |
| Objętość | 0,00202125 |
| Certyfikaty | CE, EMC, ROHS |
| Marka | V-TAC |
| Gwarancja | 2 Lata |
| Opakowanie zbiorcze | 60 |
| Dodatkowe informacje | W zestawie kabel do ładowania micro USB i torba do przenoszenia |
| Parametry | Obrotowe |
| ETIM | EC000663 |
| Kod CN | 8518 30 00 |
| Wysyłka w ciągu | 4-7 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|
Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".