Telewizor TV GoGEN 24" TVH24P406STC 12V TRUCK&CAMPER. TVH24P
Indeks:
TVH24P
EAN:
ID:
166342
Nowoczesny telewizor GoGEN TVH24R552STWEB SMART HD READY, z przekątną 60 cm i technologią wyświetlania 200 Hz Clear Motion Picture, zapewnia realistyczny obraz i niezapomniane doznania podczas oglądania telewizji. Rozdzielczość HD Ciesz się wspaniałym obrazem za każdym razem, gdy włączasz telewizor, dzięki rozdzielczości HD. Oglądaj filmy w najdrobniejszych szczegółach dzięki wysokiej jasności, niesamowitemu kontrastowi i wiernym kolorom. Mały rozmiar Dzięki niewielkim...
Więcej szczegółów
Lamex
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Telewizor TV GoGEN 24" TVH24P406STC 12V TRUCK&CAMPER. TVH24P 5 1 5 1
2 lata
TELEWIZOR TV GoGEN 24" TVH24P406STC 12V TRUCK&CAMPER.
Nowoczesny telewizor GoGEN TVH24R552STWEB SMART HD READY, z przekątną 60 cm i technologią wyświetlania 200 Hz Clear Motion Picture, zapewnia realistyczny obraz i niezapomniane doznania podczas oglądania telewizji.
Rozdzielczość HD
Mały rozmiar
Skylink Live TV
Idealne do podróży
Dzięki niewielkim rozmiarom, przekątnej 24" i zasilaniu 12 V telewizor jest idealnym towarzyszem podróży, na przykład dla kierowców ciężarówek, właścicieli przyczep kempingowych lub kamperów. Nawet w podróży można oglądać ulubione seriale i filmy. Można go również używać jako drugiego, mniejszego telewizora w domu.
Port USB
  • Złącza: HDMI x2, USB x1
  • Format HD: HD Ready
  • Technologia odświeżania: Clear Motion Picture 100 Hz
  • Liczba złączy USB: 1 szt.
  • Częstotliwość odświeżania ekranu: 60 Hz
  • Kolor obudowy: Czarny
  • Przekątna ekranu : 24"
  • Przekątna ekranu : 60"
  • Format ekranu: 16:9
  • Jasność ekranu: 220 cd/m2
  • Czas reakcji matrycy: 5 ms
  • Kąt widzenia poziomy: 178
  • Rodzaj podświetlenia: Edge LED
  • Telewizor turystyczny: Tak
  • System dźwięku przestrzennego: Dolby Digital
  • Wbudowane głośniki: 2
  • Moc głośników: 5 W
  • Standard VESA: 75mm x 75 mm
  • Zasilanie pilota: 2 x bateria AAA
  • Zasilanie: 220 - 240V: 50Hz lub 12V DC