TELEWIZOR SMART TV SHARP 24'' do kampera, tira, dla kierowcy 12V/24V/230V TRUCK&CAMPER C24EE2KF2UBM LAMEX LXTV24
Indeks:
LXTV24
EAN:
ID:
184264
Ten inteligentny telewizor kempingowy HD ożywia telewizję dzięki oszałamiającej wyrazistości i żywym kolorom. Ładowarka samochodowa 12 V/24 V i 3-pinowa wtyczka UK/EU oznaczają, że ten telewizor jest idealny do przenośnego użytku w przyczepach kempingowych, samochodach kempingowych, łodziach i ciężarówkach. Wbudowane inteligentne funkcje umożliwiają strumieniowe przesyłanie ulubionych seriali i filmów w podróży, dzięki czemu nie musisz rezygnować z rozrywki podczas następnej wyprawy na...
Więcej szczegółów
SHARP
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
TELEWIZOR SMART TV SHARP 24'' do kampera, tira, dla kierowcy 12V/24V/230V TRUCK&CAMPER C24EE2KF2UBM LAMEX LXTV24 5 1 5 1
2 lata
Ten inteligentny telewizor kempingowy HD ożywia telewizję dzięki oszałamiającej wyrazistości i żywym kolorom. Ładowarka samochodowa 12 V/24 V i 3-pinowa wtyczka UK/EU oznaczają, że ten telewizor jest idealny do przenośnego użytku w przyczepach kempingowych, samochodach kempingowych, łodziach i ciężarówkach.
ZOBACZ TEŻ: Uchwyty do telewizora
  • Rozdzielczość: 720p
  • Rozmiar: 24”
  • Technologia: LED
  • Waga netto: 3.2kg
  • DVB-T2: tak
  • Vesa : 100 x 100 mm
  • Porty HDMI: 3
  • Porty USB: 2
  • Kolor: czarny
  • Wymiary urządzenia z podstawką: 55,2 x 35,2 x 14 mm
  • Wymiary urządzenia bez podstawki: 55,2 x 33,2 x 4,5 mm