KONWERTER INVERTO QUATTRO HOME PRO. Inverto LX000014
Indeks:
LX000014
Więcej szczegółów
Inverto
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
KONWERTER INVERTO QUATTRO HOME PRO. Inverto LX000014 5 1 5 1
2 lata
KONWERTER INVERTO QUATTRO HOME PRO.
  • Dolne pasmo - wejście: 10,7-12,75 GHz
  • Dolne pasmo - wyjście: 950-1950MHz
  • Oscylator dolny: 9,75GHz
  • Górne pasmo -wejście: 11,7-12,75GHz
  • Górne pasmo -wyjście: 1100-2150MHz
  • Oscylator Górny: 10,6GHz
  • Szumy własne: 0,3 dB (0,7 dB max)
  • Dryft temperaturowy oscylatora: +/-3MHz max
  • Szum fazowy: : +/-3MHz max
  • Wzmocnienie: 55dB min
  • Zafalowanie charakterystyki wzmocnienia: +/-0,75dB/27MHz
  • Sterowanie polaryzacja V: 11.0~14.0 V
  • Sterowanie polaryzacja H: 16.0~20.0 V
  • Sterowanie pasmem dolnym: 0kHz
  • Sterowanie pasmem górnym: 22kHz +/-4kHz, 0,4~0,8 Vpp
  • VSWR: 2.5:1
  • Separacja pomiędzy polaryzacjami: 22dB min
  • Pobór prądu: 120 mA max @11~20V
  • Impedancja wyjściowa: 75Ohm
  • Temperatura pracy: -30...+60C
  • Średnica szyjki: 40mm
  • Długość szyjki: 50mm