Najważniejsze parametry zastosowanie pokojowa typ anteny aktywny ze wzmacniaczem zalecana odległość instalacji od wieży telewizyjnej 0–25 km (Miasto) wzmacniacz wbudowany wzmacniacz o niskich szumach z osobnym zasilaczem Pozostałe parametry odbiór sygnału FM/DAB/DVB-T/T2 przystosowane do odbioru sygnału Full HD tak przystosowane do odbioru sygnału z różnych nadajników tak kąt odbioru 360° polaryzacja pozioma i...
Najważniejsze parametry zastosowanie pokojowa typ anteny aktywny ze wzmacniaczem zalecana odległość instalacji od wieży telewizyjnej 0–25 km (Miasto) wzmacniacz wbudowany wzmacniacz o niskich szumach z osobnym zasilaczem Pozostałe parametry odbiór sygnału FM/DAB/DVB-T/T2 przystosowane do odbioru sygnału Full HD tak przystosowane do odbioru sygnału z różnych nadajników tak kąt odbioru 360° polaryzacja pozioma i pionowa przystosowane do odbioru zdalnego nie filtr LTE tak pasma częstotliwości FM/VHF/DAB/UHF długość przewodu koncentrycznego w zestawie 1,5 m typ złącza do podłączenia IEC wzmacniacz w obudowie metalowej, odporny na zakłócenia tak zasilanie DC USB 5 V/550 mA (w zestawie) zakres częstotliwości 47–230 MHz, 470–790 MHz regulacja wzmocnienia tak zalecana do przyczep, kamperów tak ilość złącz w zestawie 1 szt. możliwość zasilania z STB nie dotyczy impedancja wyjścia RF 75 Ohm ilość elementów bez elementów instalacja nie dotyczy stosunek przód/tył nie dotyczy maksymalny poziom sygnału na wyjściu nie dotyczy filtr 5G nie wymiary 128 × 240 × 230 mm opakowanie 1... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
| zastosowanie | pokojowa |
|---|---|
| typ anteny | aktywny ze wzmacniaczem |
| zalecana odległość instalacji od wieży telewizyjnej | 0–25 km (Miasto) |
| wzmacniacz | wbudowany wzmacniacz o niskich szumach z osobnym zasilaczem |
| odbiór sygnału | FM/DAB/DVB-T/T2 |
|---|---|
| przystosowane do odbioru sygnału Full HD | tak |
| przystosowane do odbioru sygnału z różnych nadajników | tak |
| kąt odbioru | 360° |
| polaryzacja | pozioma i pionowa |
| przystosowane do odbioru zdalnego | nie |
| filtr LTE | tak |
| pasma częstotliwości | FM/VHF/DAB/UHF |
| długość przewodu koncentrycznego w zestawie | 1,5 m |
| typ złącza do podłączenia | IEC |
| wzmacniacz w obudowie metalowej, odporny na zakłócenia | tak |
| zasilanie | DC USB 5 V/550 mA (w zestawie) |
| zakres częstotliwości | 47–230 MHz, 470–790 MHz |
| regulacja wzmocnienia | tak |
| zalecana do przyczep, kamperów | tak |
| ilość złącz w zestawie | 1 szt. |
| możliwość zasilania z STB | nie dotyczy |
| impedancja wyjścia RF | 75 Ohm |
| ilość elementów | bez elementów |
| instalacja | nie dotyczy |
| stosunek przód/tył | nie dotyczy |
| maksymalny poziom sygnału na wyjściu | nie dotyczy |
| filtr 5G | nie |
| wymiary | 128 × 240 × 230 mm |
| opakowanie | 1 szt., pudełko |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".