DVW
5906881196977
162945
Antena TV pokojowa do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T / DVB-T2. Odbiór programów ze wszystkich multipleksów: MUX1, MUX2, MUX3 i MUX8. Pasmo odbioru/częstotliwość: VHF/FM 87,5-230 MHz, UHF 470-800 MHz. Kanały: 6-12/21-60. Wzmocnienie: do 42 dB. Antena aktywna z wbudowanym wzmacniaczem i zasilaczem (DC 12 V / 100 mA). W zestawie kabel antenowy z wtykiem typu F. Kod towaru DVW Podatek VAT 23% Waga 0,5500 kg Waga netto 0,2300 kg Symbol A.01.01 Anteny DVB-T...
Antena TV pokojowa do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T / DVB-T2. Odbiór programów ze wszystkich multipleksów: MUX1, MUX2, MUX3 i MUX8. Pasmo odbioru/częstotliwość: VHF/FM 87,5-230 MHz, UHF 470-800 MHz. Kanały: 6-12/21-60. Wzmocnienie: do 42 dB. Antena aktywna z wbudowanym wzmacniaczem i zasilaczem (DC 12 V / 100 mA). W zestawie kabel antenowy z wtykiem typu F. Kod towaru DVW Podatek VAT 23% Waga 0,5500 kg Waga netto 0,2300 kg Symbol A.01.01 Anteny DVB-T wewnętrzne EAN 5906881196977 Zastosowanie wewnętrzna Rodzaj anteny pokojowa Typ anteny aktywna Pasmo odbioru VHF / UHF / FM Zakres częstotliwości 174-230 MHz / 470-800 MHz Kanały 5-12 / 21-62 Wyposażenie wzmacniacz Poziom wzmocnienia 42 dB Rodzaj zasilacza DC 12 V, 100 mA Regulacja wzmocnienia nie Filtr LTE nie Rodzaj złącza F Wysokość produktu 16 cm Szerokość produktu 29,3 cm Głębokość produktu 4,2 cm Waga produktu 0,23 kg Opakowanie jednostkowe pudełko Wys. opak. jedn. 17,5 cm Szer. opak. jedn. 31,5 cm Głęb. opak. jedn. 7,5 cm Waga opak. jedn. 0,55 kg Ilość w opak. zew. 20 Wys. opak. zew. 27 cm Szer. opak. zew. 32,5 cm Głęb. opak. zew. 78 cm... Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.






Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
| Kod towaru | DVW |
| Podatek VAT | 23% |
| Waga | 0,5500 kg |
| Waga netto | 0,2300 kg |
| Symbol | A.01.01 Anteny DVB-T wewnętrzne |
| EAN | 5906881196977 |
| Zastosowanie | wewnętrzna |
| Rodzaj anteny | pokojowa |
| Typ anteny | aktywna |
| Pasmo odbioru | VHF / UHF / FM |
| Zakres częstotliwości | 174-230 MHz / 470-800 MHz |
| Kanały | 5-12 / 21-62 |
| Wyposażenie | wzmacniacz |
| Poziom wzmocnienia | 42 dB |
| Rodzaj zasilacza | DC 12 V, 100 mA |
| Regulacja wzmocnienia | nie |
| Filtr LTE | nie |
| Rodzaj złącza | F |
| Wysokość produktu | 16 cm |
| Szerokość produktu | 29,3 cm |
| Głębokość produktu | 4,2 cm |
| Waga produktu | 0,23 kg |
| Opakowanie jednostkowe | pudełko |
| Wys. opak. jedn. | 17,5 cm |
| Szer. opak. jedn. | 31,5 cm |
| Głęb. opak. jedn. | 7,5 cm |
| Waga opak. jedn. | 0,55 kg |
| Ilość w opak. zew. | 20 |
| Wys. opak. zew. | 27 cm |
| Szer. opak. zew. | 32,5 cm |
| Głęb. opak. zew. | 78 cm |
| Waga opak. zew. | 12,2 kg |
| Wysyłka w ciągu | 1-5 dni roboczych |
Zrealizowane zamówienie może zostać odebrane w naszej hurtowni przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach lub wysłane za pośrednictwem usług:
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DPD | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 17,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 399 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 35,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 299,00 zł | powyżej 299,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 13,49 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 175cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".