Producent: EMOS Kod producenta: B0523W Informacje ogólne szybkie ładowanie nie typ akumulatora Li-Po 3,7 V zabezpieczenie podnapięciowe tak wskaźnik naładowania LED tak latarka LED nie ochrona przed przeładowaniem tak auto ON/OFF tak pojemność akumulatora 20 000 mAh/74 Wh materiał tworzywo ABS typ wejściowego interfejsu 1× micro USB, 1× USB-C max. prąd wejściowy 2 000 mA/5 V DC wskaźnik...
Producent: EMOS Kod producenta: B0523W Informacje ogólne szybkie ładowanie nie typ akumulatora Li-Po 3,7 V zabezpieczenie podnapięciowe tak wskaźnik naładowania LED tak latarka LED nie ochrona przed przeładowaniem tak auto ON/OFF tak pojemność akumulatora 20 000 mAh/74 Wh materiał tworzywo ABS typ wejściowego interfejsu 1× micro USB, 1× USB-C max. prąd wejściowy 2 000 mA/5 V DC wskaźnik stanu baterii LED tak zawiera przewód 2 v 1 USB-A /USB-C, data waga 386 g całkowity prąd wyjściowy 2 100 mA/5 V DC zabezpieczenie przed zwarciem tak czas ładowania 12 godzin temperatura pracy 0 °C do +40 °C max. prąd wyjściowy 2 100 mA/5 V DC wymiary 154 × 64 × 25 mm kolor biały typ wyjściowego interfejsu 2× USB-A, 1× USB-C opakowanie 1 szt., papierowe pudełko ochrona przed przeciążeniem tak passthrough tak okres gwarancyjny 2 lata Więcej szczegółów
Twoja ocena została dodana.
Wystąpił błąd podczas dodawania oceny.
Tylko zalogowani klienci mogą oceniać produkty.





GRATIS OD 449 ZŁ
Najtańsza dostawa już od 10,99 zł

Płacisz po 45 dniach
Zamów teraz a na zapłatę masz aż 45 dni
Jak to działa?
Przy płatności za zakupy wybierz płatność
14 dni na zwrot
Konsumencie, na zwrot towaru masz aż 14 dni
Zaufane opinie
Posiadamy zaufane opinie
Gwarancja minimum
2 lataWiększość produktów posiada 2 letnią gwarancję producenta ale mamy również produkty z gwarancją nawet 6 letnią
Producent: EMOS
Kod producenta: B0523W
| szybkie ładowanie | nie |
| typ akumulatora | Li-Po 3,7 V |
| zabezpieczenie podnapięciowe | tak |
| wskaźnik naładowania LED | tak |
| latarka LED | nie |
| ochrona przed przeładowaniem | tak |
| auto ON/OFF | tak |
| pojemność akumulatora | 20 000 mAh/74 Wh |
| materiał | tworzywo ABS |
| typ wejściowego interfejsu | 1× micro USB, 1× USB-C |
| max. prąd wejściowy | 2 000 mA/5 V DC |
| wskaźnik stanu baterii LED | tak |
| zawiera przewód | 2 v 1 USB-A /USB-C, data |
| waga | 386 g |
| całkowity prąd wyjściowy | 2 100 mA/5 V DC |
| zabezpieczenie przed zwarciem | tak |
| czas ładowania | 12 godzin |
| temperatura pracy | 0 °C do +40 °C |
| max. prąd wyjściowy | 2 100 mA/5 V DC |
| wymiary | 154 × 64 × 25 mm |
| kolor | biały |
| typ wyjściowego interfejsu | 2× USB-A, 1× USB-C |
| opakowanie | 1 szt., papierowe pudełko |
| ochrona przed przeciążeniem | tak |
| passthrough | tak |
| okres gwarancyjny | 2 lata |
| Wysyłka w ciągu | 1-3 dni roboczych |
Z uwagi na gabaryty oraz nietypowe kształty, produkty takie jak np.: listwy, kanały lub większe ilości opraw np. paneli ledowych, które nie mieszczą się w Paczkomacie zostaną wysłane kurierem.
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
Czas wysyłki podany przy produkcie jest to szacowany czas wysyłki towaru z naszego magazynu. (nie jest to całkowity czas dostawy). W całkowitym czasie należy jeszcze uwzględnić czas potrzebny wybranej przez Ciebie firmie kurierskiej na dostarczenie.
| Kurier DHL/DPD | od 0 zł | od 499 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 19,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 25,00 zł | 30,00 zł | 35,00 zł | 40,00 zł | - |
| Kurier Pocztex | od 0 zł | od 449 zł | od 700 zł | od 900 zł | powyżej 3000,00 zł |
|---|---|---|---|---|---|
| płatne z góry | 13,99 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | 22,00 zł | 28,00 zł | 33,00 zł | 38,00 zł | - |
| Odbiór w punkcie Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 12,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Automat Pocztex | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 10,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Paczkomaty InPost | do 449,00 zł | powyżej 449,00 zł |
|---|---|---|
| płatne z góry | 15,99 zł | 0 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Odbiór w punkcie DPD | ||
|---|---|---|
| płatne z góry | 14,00 zł | |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier NST | paczki niestandardowe (powyżej 160cm) |
|---|---|
| płatne z góry | 50,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - |
| Kurier UE | Niemcy | Pozostałe kraje UE |
|---|---|---|
| płatne z góry | 70,00 zł | 120,00 zł |
| płatne przy odbiorze | - | - |
| Producent | Koszt wysyłki bezpośrenio od producenta | Wysyłka Gratis |
|---|---|---|
| Greenlux | od 36,99 zł | od 900,00 zł |
| Kobi | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Candellux | od 20,00 zł | od 1000,00 zł |
| Brilum i Elgo | od 12,99 zł | od 349,00 zł |
| Eko-Light | od 20,00 zł | od 800,00 zł |
| Grupa Topex, Verto, Top Tools, Topex, Graphite, Pressol | od 20,00 zł | od 835,00 zł |
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
W przypadku wybrania przelewu tradycyjnego nasz numer konta bankowego wraz z kwotą do zapłaty pojawi się na ostatniej stronie procesu zamówienia oraz zostanie wysłany na Twój email. Przesyłka zostanie wysłana dopiero, gdy pieniądze wpłyną na nasze konto.
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Płatność przy odbiorze | |
|---|---|---|---|
| Kurier DPD | |||
| Kurier Pocztex | |||
| Odbiór w punkcie Pocztex | |||
| Odbiór w Paczkomacie |
| Płatność elektroniczna | Przelew tradycyjny | Gotówka w hurtowni | Karta w hurtowni |
|---|---|---|---|

Zainstaluj E-DOMUS na iPhone:
Kliknij ikonę
a następnie "Do ekranu początkowego".