Rebeltec Ładowarka indukcyjna z podkładką pod mysz QI W400 High Speed 10W czarna TFO AKGAOLADREB00010
Indeks:
AKGAOLADREB00010
EAN:
ID:
195188
-bezprzewodowa ładowarka indukcyjna działająca w technologii QI -podkładka pod mysz i klawiaturę o wymiarach 80x 30 x0,3cm przeznaczona do ładowania smartphonów z funkjcją ładowania indukcyjnego QI -jedna cewka indukcyjna -max moc wejściowa 18W (9V/2A, 5V/2A) -moc wyjściowa10W / 7,5W / 5W -dioda sygnalizacyjna -zasięg ładowania 8mm -max efektywnosć ładowania 80% -wejście microUSB(w zestawie kabel USB - microUSB) -rozmiar 111 x 87 x 70mm -waga 475g...
Więcej szczegółów
Rebeltec
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Rebeltec Ładowarka indukcyjna z podkładką pod mysz QI W400 High Speed 10W czarna TFO AKGAOLADREB00010 5 1 5 1
2 lata
-bezprzewodowa ładowarka indukcyjna działająca w technologii QI
-jedna cewka indukcyjna
-max moc wejściowa 18W (9V/2A, 5V/2A)
-moc wyjściowa10W / 7,5W / 5W
-dioda sygnalizacyjna
-zasięg ładowania 8mm
-max efektywnosć ładowania 80%
-wejście microUSB(w zestawie kabel USB - microUSB)
-rozmiar 111 x 87 x 70mm
-waga 475g
  • Kolor czarny
  • Producent Rebeltec
  • Złącza microUSB
  • Marka Rebeltec
  • Funkcje możliwość ładowania bezprzewodowego
  • Gwarancja 12,00
Więcej informacji
Wysyłka w ciągu1-3 dni roboczych
Zrealizowane zamówienie możesz odebrać osobiście przy ul. Zielonej 9a w Czechowicach-Dziedzicach:
  • w naszej hurtowni w godzinach 9:00 - 15:00
  • w naszym automacie paczkowym DOMUSBox 24/7
Zamówienie możemy też wysłać do Ciebie za pośrednictwem usług:
  • firmy kurierskiej DPD
  • firmy kurierskiej DHL
  • firmy kurierskiej Pocztex
  • odbiór w Paczkomacie InPost
  • odbiór w Automacie Paczkowym Pocztex
  • odbiór w Sklepach - Punktach Pocztex
Sklep internetowy E-DOMUS realizuje również zamówienia z dostawą do krajów Unii Europejskiej
Czas wysyłki i dostawy
Wysyłka odbywa się wyłącznie w dni robocze.
  • kurier DPD - transport trwa zwykle 1 dzień
  • kurier DHL - transport trwa zwykle 1 dzień
  • kurier Pocztex - transport trwa zwykle 1-2 dni
  • odbiór w Paczkomacie InPost - transport trwa zwykle 1-2 dni
  • odbiór w Automacie Paczkowym Pocztex - transport trwa zwykle 1-2 dni
  • odbiór w Sklepach i Punktach Pocztex - transport trwa zwykle 1-2 dni
Tabela opłat za dostawę *
płatne przy odbiorze--
płatne przy odbiorze--
Odbiór w punkcie DPD
Kurier NSTpaczki niestandardowe (powyżej 160cm)
Kurier UENiemcyPozostałe kraje UE
* Wyłączając produkty poniższych producentów, dla których przewidziano indywidualny cennik dostaw:
ProducentKoszt wysyłki bezpośrenio od producentaWysyłka Gratis
Grupa Topex, Verto, Top Tools,
Topex, Graphite, Pressol
Oferujemy kilka form płatności za zamówienie
  • imoje - szybki przelew, płatność kartą, BLIK
  • przelewy24 - szybki przelew, BLIK
  • przelew tradycyjny - przedpłata na nasze konto bankowe
  • przelew odroczony Twisto - płacisz po 21 lub 45 dniach
  • za pobraniem - zapłacisz kurierowi przy dostawie
  • gotówką lub kartą w naszym sklepie stacjonarnym
DOMUS Adam Chromik i Wspólnicy Sp. Jawna
ul. Zielona 9a
43-502 Czechowice-Dziedzice
ING Bank Śląski oddz. Czechowice
IBAN : PL 94 1050 1256 1000 0001 0263 5877
BIC SWIFT: INGBPLPW
Opcje płatności na stronie
Płatność elektronicznaPrzelew tradycyjnyPłatność przy odbiorze
Kurier DPD
Kurier Pocztex
Odbiór w punkcie Pocztex
Odbiór w Paczkomacie
Odbiór osobisty w naszej hurtowni
DOMUS Sp. Jawna ul. Zielona 9a, 43-502 Czechowice-Dziedzice
czynne od poniedziałku do piątku od 7:30 - 16:00
Płatność elektronicznaPrzelew tradycyjnyGotówka w hurtowniKarta w hurtowni
Dane GPSR
Marka:Rebeltec Rebeltec
Producent:Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn spółka komandytowa ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8, 02-781 Warszawa, +48 691 518 028, m.nowak@rebeltec.eu
Podmiot odpowiedzialny:Rebeltec Olszewski, Nowak, Węgrzyn spółka komandytowa ul. Rot. W. Pileckiego 130A/8, 02-781 Warszawa, +48 691 518 028, m.nowak@rebeltec.eu