Extralink Power Ranger EPS-S1000S Power Station Stacja zasilania 1021 Wh, Li-ion EXTRALINK EX.30059
Indeks:
EX.30059
Więcej szczegółów
Extralink
2 lata
Extralink Power Ranger EPS-S1000S Power Station | Stacja zasilania | 1021 Wh, Li-ion
Możliwość ładowania urządzeń, gdy tego potrzebujesz
Mobilna stacja ładująca 1000Wh
EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WH POWER STATION batna24
Cechy stacji zasilania Extralink EPS-S1000S
  • Duża pojemność 1021 Wh
  • Dwa gniazda 230V AC
  • Dwa porty USB
  • Jeden port USBC PD Power Delivery 100W
  • Wyjście DC 12V 10A
  • Wyświetlacz LCD
  • Wygodny uchwyt do przenoszenia
  • Kompatybilna z panelem solarnym (sprzedawany osobno)
EXTRALINK EPS-S1000S 1021 WH POWER STATION
Ogromna pojemność dostosowana do Twoich potrzeb
Dzięki dużej mocy i pojemności 1021Wh , mobilna stacja  Extralink EPS-S1000S posiada 2 gniazda AC, jedno gniazdo DC, 2 porty USB i 1 port USBC PD 100W . Zasili Twoją lodówkę turystyczną, telewizor, mini chłodziarkę, grill elektryczny, wentylator aparaty cyfroweza pomocą portów wyjściowych i wiele innych związanych z pobytem na zewnątrz i w domu, w zależności od Twoich potrzeb.
Rozbudowa o nieskończoną moc solarną
Bezgłośna, mocna i bezpieczna
TEST ➤ Stacja zasilania - Extralink EPS-S1000S Power Station 250V-1200W