Sejf na laptop YSEB High security pojemność 26,9 l Orno YLEB/200/EB1
Indeks:
YLEB/200/EB1
EAN:
ID:
183256
Antywłamaniowy: Tak Z zamkiem na klucz: Tak Z zamkiem szyfrowym: Tak Szerokość zewnętrzna: 480 mm Wysokość zewnętrzna: 200 mm Głębokość zewnętrzna: 350 mm Szerokość wewnętrzna: 475 mm Wysokość wewnętrzna: 192 mm Głębokość wewnętrzna: 295 mm Pojemność: 26.9 l Z podtrzymaniem akumulatorowym: Tak Kolor: Czarny YALE 5052847107720 Nowość
Więcej szczegółów
Yale
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Sejf na laptop YSEB High security pojemność 26,9 l Orno YLEB/200/EB1 5 1 5 1
2 lata
  • Antywłamaniowy: Tak
  • Z zamkiem na klucz: Tak
  • Z zamkiem szyfrowym: Tak
  • Szerokość zewnętrzna: 480 mm
  • Wysokość zewnętrzna: 200 mm
  • Głębokość zewnętrzna: 350 mm
  • Szerokość wewnętrzna: 475 mm
  • Wysokość wewnętrzna: 192 mm
  • Głębokość wewnętrzna: 295 mm