Sejf kompaktowy YSEB High security pojemność 9,6 l Orno YSEB/200/EB1
Indeks:
YSEB/200/EB1
EAN:
ID:
183259
Z zamkiem na klucz: Tak Z zamkiem szyfrowym: Tak Szerokość zewnętrzna: 350 mm Wysokość zewnętrzna: 200 mm Głębokość zewnętrzna: 200 mm Szerokość wewnętrzna: 345 mm Wysokość wewnętrzna: 192 mm Głębokość wewnętrzna: 145 mm Pojemność: 9.6 l Inne cechy: Wewnętrzne haki do zawieszania kluczy lub małych przedmiotów Z podtrzymaniem akumulatorowym: Tak Kolor: Czarny YALE 5052847107737 Nowość
Więcej szczegółów
Yale
Brak
Powiadom mnie kiedy będzie dostępny
Wyślij
Sejf kompaktowy YSEB High security pojemność 9,6 l Orno YSEB/200/EB1 5 1 5 1
2 lata
  • Z zamkiem na klucz: Tak
  • Z zamkiem szyfrowym: Tak
  • Szerokość zewnętrzna: 350 mm
  • Wysokość zewnętrzna: 200 mm
  • Głębokość zewnętrzna: 200 mm
  • Szerokość wewnętrzna: 345 mm
  • Wysokość wewnętrzna: 192 mm
  • Głębokość wewnętrzna: 145 mm